Çalışma Masanızı Daha Düzenli Yapan Yöntemler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Çalışma Masanızı Daha Düzenli Yapan Yöntemler

Çalışma masanızı düzenlemek, iş hayatındaki başarıyı artırmak ve sürdürülebilir bir iş performansı yakalamak için ilk adım olacaktır.

Haber: Çalışma Masanızı Daha Düzenli Yapan Yöntemler

KABLO DÜZENLEME APARATI

Çalışma masanızı bir kablo yumağı gibi mi? Kablo düzenleme aparatı ile tüm kablolarınızı bir düzene sokabilirsiniz. Telefonunuzun şarj kablosu, bilgisayarınızın güç kablosu ve çeşitli USB bağlantı kablolarını tasnif ederek masanızda rahat bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

İŞLEVSEL MASA TASARIMI

Çalışma masanıza küçük dokunuşlar yaparak daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Masanıza bölüm ekleyerek raf ve bölme monte edebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız için özel bir alana sahip olacaksınız. Ayrıca yeni bir bölmeye kavuşacağınız masanızı daha işlevsel şekilde kullanabileceksiniz.

ÇEKMECELERDEN YARARLANIN

Çalışma masanız çok dolu ve dağınıksa, bu durumu çözmek için çekmecelerden yararlanabilirsiniz. Masa üstü aparatlar yerine masa yanına ya da altına koyacağınız çekmeceler doğru seçim olacaktır. Böylece çalışma masanız düzenli ve işlevsel kullanabileceksiniz.

HATIRLATMA PANOSU

Çalışma masanızı verimli şekilde kullanabilmek için yapacağınız işleri hatırlatma panosundan takip edebilirsiniz. Bunu yaparken ev dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak özel tasarımlı hatırlatma panolarından alabilirsiniz. Bu sayede ev dekorasyonunuza da yenilik getirmiş olacaksınız.

KALEMLİK SETİ

İşlevsel tasarıma sahip birer kalemlik seti çalışma masanızda harikalar yaratacaktır. Çalışma masanızda kullandığınız tüm aparatları istifleyecek tasarıma sahip bir kalemlik seçerek çalışma masanızda geniş bir alan açabilirsiniz.

11.2.2019 14:45 [11731335]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.