Çağla Şıkel: 4 yıldır güneşe çıkmıyorum! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
14.09.2019 10:49

Çağla Şıkel: 4 yıldır güneşe çıkmıyorum!

Bir tanıtım davetinde açıklamalarda bulunan ünlü anken Çağla Şıkel, 4 yıldır güneşe çıkmadığını ifade ederek şaşırttı.

Haber: Çağla Şıkel: 4 yıldır güneşe çıkmıyorum!

Bronz teni ile güzellik simgesi haline gelen Çağla Şıkel, ilginç bir açıklamada bulundu. Şıkel "Cildimin lekelenmemesi için 4 yıldır güneşe çıkmıyorum" dedi.

"CİLDİMİN LEKENMEMESİ İÇİN"

40 yaşına gelmesine rağmen formundan bir şey eksilmeyen ünlü manken Çağla Şıkel, cilt bakımı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Çağla Şıkel "En fazla leke problemi yaşayan ülkelerden biriyiz. O yüzden güneşe çıkmıyor ve bol su tüketiyorum." ifadelerini kullandı.Yeni Magazin Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.