Çaba Gerekiyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Çaba Gerekiyor

Bugün ne yapılabilir ? Günün geç saatlerine, 21:01’e kadar Yay burcunda ilerleyen Ay daha esnek ve hızlı olabileceğimizi gösteriyor.

Bugün ne yapılabilir ' Günün geç saatlerine, 21: 01'e kadar Yay burcunda ilerleyen Ay daha esnek ve hızlı olabileceğimizi gösteriyor. Ancak bugün alacağımız kararlar yüzünden bazı sınırlamalar da ortaya çıkabilir. Konuşmalarımızda daha tedbirli olmakta fayda var. Geri giden Merkür belirli iş ve projelerin yeniden ele alınmasına işaret ediyor olabilir. Nelerden kaçınmalı ' Hemen öğle sonrasındaki saatler daha şanslı olabilir. Bu saatlerde girişimlerimizde daha başarılı olabiliriz. Saat 14: 10-15: 14 arasında kolaylıklar bulabilir ve işlerimizi daha kolay ilerletebiliriz. Bu saatlerde toprak ve gayrimenkullere ait işlerde de başarılı olmak zor değil. Günün geç saatlerinde aile konularda ciddileşen bir atmosfer söz konusu olabilir.
.Kaynak: Pembenar

6.4.2018 11:45 [10729785]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.