Buzdolabını düzene sokan uygulamalar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.06.2019 12:11

Buzdolabını düzene sokan uygulamalar

Buzdolabının hacmini artıran ve daha pratik şekilde kullanım sağlayan uygulamalarla buzdolabınız daha işlevsel hale geliyor.

Haber: Buzdolabını düzene sokan uygulamalar

Buzdolabınızın hacminin küçüklüğünden yakınıyorsanız ya da buzdolabınızın hacmi yeterli değilse pratik uygulamalarla bu sorundan kurtulabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler…

Dönen tepsiler: Buzdolabının raflarında arka taraflarda kalan kavanozlara kolayca ulaşmak için dönen tepsiler kullanabilirsiniz.

Porsiyonlayın: Yiyecekleri derin dondurucuya koyarken porsiyonlar halinde yerleştirin. İhtiyacınız olduğunda geri çıkarmak çok daha kolay olacaktır.

Etiketleyin: Buzdolabına koyduğunuz kapları etiketleyin. Buzdolabının içinde bölmelere göre istifleme yaparak aradığınızı kolay bulabilir, daha işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Merdane kullanın: Derin dondurucuya yerleştireceğiniz paketleri merdane ile düzleştirin. Elle yapacağınız işleme göre çok daha tasarruflu bir işlem olacaktır.

İçecek aparatları: Buzdolabında bulunan içecekleri bir arada tutan içecek aparatlarını kullanarak alandan büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Saklama kapları: Saklama kabı alırken ergonomik tasarımlı üst üste konabilen ürünleri tercih edin.

Kilitli poşetler: Buzdolabına besin yerleştirirken en büyük yardımcınız kilitli poşetler olacaktır.

Rafları düzenleyin: Raflar arası mesafeleri farklı boyutlarda olacak şekilde düzenleyin. Böylece tüm alanı kullanabileceksiniz.

Çocuklara uyarlayın: Buzdolabının alt raflarına çocukların ulaşabileceği besinler koyun. Böylece çocuklar buzdolabını karıştırırken ortalığı dağıtmayacaktır.

Çin yemeği çubukları: Kaseleri buzdolabına koymadan önce folyo ile sarın. Buzdolabına yerleştirirken iki kaseyi üst üste koyun ve arasına Çin çubuğu yerleştirin. Bu şekilde buzdolabının hacminden maksimum oranda faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket
  Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket

  Yoğun iş temposu ve koşturmacada çoğu zaman güzel dinlenip kaliteli bir uyku çekemiyoruz. Durum böyle olunca da sabahları berrak bir zihinle ve iyi dinlenmiş bir vücutla uyanmakta zor olabilir.

  14.9.2019 15:17
 • İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket
  İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

  İlişkiniz zamanla yıpranabilir ve negatif yöne kayabilir. Bunun önüne geçmek için birlikteliğinize küçük dokunuşlar yapmalı ve ibreyi pozitife çevirmelisiniz.

  14.9.2019 14:43
 • Çocuklara yaban hayatını öğretme rehberi
  Çocuklara yaban hayatını öğretme rehberi

  Kuş bilimciler, Trakya'da yaban hayatını görüntüledi. Doğanın özel detaylarını yansıtan fotoğraflarla özel bir etkinlik yapabilir, çocuğunuza yaban hayatını eğlenceli şekilde öğretebilirsiniz.

  14.9.2019 13:32
 • Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar
  Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar

  İlginç tasarımlar her zaman dikkat çeker. Bu tasarımları üretmeye cesaret eden isimler moda dünyasında ya çok sevilir ya da oldukça dışlanır. Bu günlerde oldukça farklı bir çanta çeşidi kadınların kollarını süsler oldu: Şeffaf çantalar.

  14.9.2019 13:27
 • Dekorasyona farklı bir dokunuş: İskandinav stili
  Dekorasyona farklı bir dokunuş: İskandinav stili

  İşlevsel ve estetik yönü ile dekorasyona yeni bir görünüm kazandıran İskandinav stili, evlerinizde estetiği ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

  14.9.2019 13:02