Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.08.2019 11:25

Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Burcunuzun sizi cıvıl cıvıl, neşeli gösterdiğini mi düşünüyorsunuz? Zaman zaman bu konuda haklısınız. Ama bazı noktalarla burcunuz size karşı olumsuz bir tablo çizebiliyor.

Haber: Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Bazı burçlar güvenilmezken bazı burçlar kararsızdır. Bazıları ise merhametsizdir. Peki, siz burcunuzun olumsuz özeliklerini biliyor musunuz?

KOÇ BURCU

Koçların, aceleci, kendini ön planda tutan atılgan, çabuk sinirlenen, kavgacı, kaba, inatçı, huysuz, sert, otoriteye karşı, bencil, alaycı, serüvenci, agresif ve dik kafalılık gibi özellikleri vardır.

BOĞA BURCU

Boğaların, hoşgörüsüz, esneklikten yoksun, boğazına düşkün, pasif, tartışmacı, ağır ve yağlı yemekleri sevme, sabit fikirli, yenilik ve değişime karşı, temkinli, rahatına düşkün, güzelliklere ve maddeye önem verme gibi özellikleri vardır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanlarının, dedikoducu, huzursuz, duygusuz, sinirli, kararsız, havai, değişken, sinirlerini kontrol edemeyen, yüzeysellik ve diken üzerinde yaşama gibi özellikleri vardır.

YENGEÇ BURCU

Yengeçlerin, ürkek, ayrılıkçı, huzursuz, kuşkucu, kuruntulu endişeli, aşırı duygusal, fazla heyecanlı, alıngan, çabuk sinirlenen, güvensiz, bağımlı, çekingen, içe kapalı, üşengeç ve hassaslık gibi özellikleri vardır.

ASLAN BURCU

Aslanların, dogmatik, kendini büyük gören, sabit fikirli, hoşgörüsüz, kibirli, abartılı, kendine dönüklük ve dikkat çekmek isteme gibi özellikleri vardır.

BAŞAK BURCU

Başakların, şüpheci, ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, ön yargılı, kuruntulu, zorluk çıkaran ve önemsiz şeyler üzerinde fazlaca durma gibi özellikleri vardır.

TERAZİ BURCU

Terazilerin, kolay etkilenebilen, kararsız, duygusal gelgitler ve hayır diyememe gibi özellikleri vardır.

AKREP BURCU

Akreplerin, sabit fikirli, aşırıya kaçan, saplantılı, kuşkucu ve kıskanç olma gibi özellikleri vardır.

YAY BURCU

Yayların, fazla iyimser, sorumsuz, dik kafalı ve dağınık olma gibi özellikleri vardır.

OĞLAK BURCU

Oğlakların, affetmeyen, tutucu, kaprisli, patavatsız, hayalperest, kibirli, şüpheci, merhametsiz ve adaletsizlik gibi özellikleri vardır.

KOVA BURCU

Kovaların, isyankar, düzensiz, ikna olmayan ve tutarsızlık gibi özellikleri vardır.

BALIK BURCU

Balıkların, gizliliği seven, kolayca altüst olan, dikkatsiz, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramama ve kararsızlık gibi özellikleri vardır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sokak stilinde yeni bir soluk: Mini sırt çantaları
  Sokak stilinde yeni bir soluk: Mini sırt çantaları

  Çantalar kombinlerin vazgeçilmez unsurlarıdır. Hatta öyle tamamlayıcı parçalardır ki yıllar yılı her kadın kendine ufak bir çanta koleksiyonu edinir. Durum böyle olunca çantaların çeşitleri ve kıyafetlerimizle uydurulabilir oluşu oldukça rağbet görmesini sağlıyor.

  50 dakika önce..
 • Gelinlik nasıl seçilir?
  Gelinlik nasıl seçilir?

  Düğün konseptini tasarlamaya başlamadan önce gelinliği seçmelisiniz. Çünkü diğer tüm unsurlar gelinliği tamamlayacak dekor olacak, esas özne olan gelinliğin tamamlayıcı öğeleri olacaktır.

  1 saat önce..
 • Bir ecza dolabında neler bulunmalı?
  Bir ecza dolabında neler bulunmalı?

  Her evde bulunması gereken ecza dolabı acil durumlarda hayat kurtarıcı rol üstlenebilir. Bu yüzden evlerinizde ecza dolabı bulundurmalı ve ecza dolabının içeriğini eksiksiz olarak tamamlamalısınız.

  1 saat önce..
 • Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi
  Londra Moda Haftasının en ilham veren 3 ismi

  New York Moda Haftası tamamlandı. Şimdi de gözlerimizi İngiltere'nin havası pek de belli olmayan ama tüm dünyanın tartışmasız en gözde şehirlerinden birisi Londra'ya çeviriyoruz.

  2 saat önce..
 • Sararan tırnaklara pratik çözüm
  Sararan tırnaklara pratik çözüm

  Makyaj, ilaç ya da farklı nedenlerle tırnaklarda sararma sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunu çok dert etmenize gerek yok çünkü pratik bir yöntemle bu sorundan kurtulabilirsiniz.

  3 saat önce..