Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.08.2019 11:25

Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Burcunuzun sizi cıvıl cıvıl, neşeli gösterdiğini mi düşünüyorsunuz? Zaman zaman bu konuda haklısınız. Ama bazı noktalarla burcunuz size karşı olumsuz bir tablo çizebiliyor.

Haber: Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Bazı burçlar güvenilmezken bazı burçlar kararsızdır. Bazıları ise merhametsizdir. Peki, siz burcunuzun olumsuz özeliklerini biliyor musunuz?

KOÇ BURCU

Koçların, aceleci, kendini ön planda tutan atılgan, çabuk sinirlenen, kavgacı, kaba, inatçı, huysuz, sert, otoriteye karşı, bencil, alaycı, serüvenci, agresif ve dik kafalılık gibi özellikleri vardır.

BOĞA BURCU

Boğaların, hoşgörüsüz, esneklikten yoksun, boğazına düşkün, pasif, tartışmacı, ağır ve yağlı yemekleri sevme, sabit fikirli, yenilik ve değişime karşı, temkinli, rahatına düşkün, güzelliklere ve maddeye önem verme gibi özellikleri vardır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanlarının, dedikoducu, huzursuz, duygusuz, sinirli, kararsız, havai, değişken, sinirlerini kontrol edemeyen, yüzeysellik ve diken üzerinde yaşama gibi özellikleri vardır.

YENGEÇ BURCU

Yengeçlerin, ürkek, ayrılıkçı, huzursuz, kuşkucu, kuruntulu endişeli, aşırı duygusal, fazla heyecanlı, alıngan, çabuk sinirlenen, güvensiz, bağımlı, çekingen, içe kapalı, üşengeç ve hassaslık gibi özellikleri vardır.

ASLAN BURCU

Aslanların, dogmatik, kendini büyük gören, sabit fikirli, hoşgörüsüz, kibirli, abartılı, kendine dönüklük ve dikkat çekmek isteme gibi özellikleri vardır.

BAŞAK BURCU

Başakların, şüpheci, ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, ön yargılı, kuruntulu, zorluk çıkaran ve önemsiz şeyler üzerinde fazlaca durma gibi özellikleri vardır.

TERAZİ BURCU

Terazilerin, kolay etkilenebilen, kararsız, duygusal gelgitler ve hayır diyememe gibi özellikleri vardır.

AKREP BURCU

Akreplerin, sabit fikirli, aşırıya kaçan, saplantılı, kuşkucu ve kıskanç olma gibi özellikleri vardır.

YAY BURCU

Yayların, fazla iyimser, sorumsuz, dik kafalı ve dağınık olma gibi özellikleri vardır.

OĞLAK BURCU

Oğlakların, affetmeyen, tutucu, kaprisli, patavatsız, hayalperest, kibirli, şüpheci, merhametsiz ve adaletsizlik gibi özellikleri vardır.

KOVA BURCU

Kovaların, isyankar, düzensiz, ikna olmayan ve tutarsızlık gibi özellikleri vardır.

BALIK BURCU

Balıkların, gizliliği seven, kolayca altüst olan, dikkatsiz, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramama ve kararsızlık gibi özellikleri vardır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03
 • Ispanağı karbonat ile temizleyin!
  Ispanağı karbonat ile temizleyin!

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Derya Fidan, gündemde olan ıspanak zehirlenmeleriyle alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

  5.11.2019 09:03
 • 4-10 Kasım haftalık burç yorumları
  4-10 Kasım haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

  4.11.2019 08:31