Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.08.2019 11:25

Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Burcunuzun sizi cıvıl cıvıl, neşeli gösterdiğini mi düşünüyorsunuz? Zaman zaman bu konuda haklısınız. Ama bazı noktalarla burcunuz size karşı olumsuz bir tablo çizebiliyor.

Haber: Burcunuzun negatif özelliklerini biliyor musunuz?

Bazı burçlar güvenilmezken bazı burçlar kararsızdır. Bazıları ise merhametsizdir. Peki, siz burcunuzun olumsuz özeliklerini biliyor musunuz?

KOÇ BURCU

Koçların, aceleci, kendini ön planda tutan atılgan, çabuk sinirlenen, kavgacı, kaba, inatçı, huysuz, sert, otoriteye karşı, bencil, alaycı, serüvenci, agresif ve dik kafalılık gibi özellikleri vardır.

BOĞA BURCU

Boğaların, hoşgörüsüz, esneklikten yoksun, boğazına düşkün, pasif, tartışmacı, ağır ve yağlı yemekleri sevme, sabit fikirli, yenilik ve değişime karşı, temkinli, rahatına düşkün, güzelliklere ve maddeye önem verme gibi özellikleri vardır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanlarının, dedikoducu, huzursuz, duygusuz, sinirli, kararsız, havai, değişken, sinirlerini kontrol edemeyen, yüzeysellik ve diken üzerinde yaşama gibi özellikleri vardır.

YENGEÇ BURCU

Yengeçlerin, ürkek, ayrılıkçı, huzursuz, kuşkucu, kuruntulu endişeli, aşırı duygusal, fazla heyecanlı, alıngan, çabuk sinirlenen, güvensiz, bağımlı, çekingen, içe kapalı, üşengeç ve hassaslık gibi özellikleri vardır.

ASLAN BURCU

Aslanların, dogmatik, kendini büyük gören, sabit fikirli, hoşgörüsüz, kibirli, abartılı, kendine dönüklük ve dikkat çekmek isteme gibi özellikleri vardır.

BAŞAK BURCU

Başakların, şüpheci, ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, ön yargılı, kuruntulu, zorluk çıkaran ve önemsiz şeyler üzerinde fazlaca durma gibi özellikleri vardır.

TERAZİ BURCU

Terazilerin, kolay etkilenebilen, kararsız, duygusal gelgitler ve hayır diyememe gibi özellikleri vardır.

AKREP BURCU

Akreplerin, sabit fikirli, aşırıya kaçan, saplantılı, kuşkucu ve kıskanç olma gibi özellikleri vardır.

YAY BURCU

Yayların, fazla iyimser, sorumsuz, dik kafalı ve dağınık olma gibi özellikleri vardır.

OĞLAK BURCU

Oğlakların, affetmeyen, tutucu, kaprisli, patavatsız, hayalperest, kibirli, şüpheci, merhametsiz ve adaletsizlik gibi özellikleri vardır.

KOVA BURCU

Kovaların, isyankar, düzensiz, ikna olmayan ve tutarsızlık gibi özellikleri vardır.

BALIK BURCU

Balıkların, gizliliği seven, kolayca altüst olan, dikkatsiz, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramama ve kararsızlık gibi özellikleri vardır.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10-16 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.