Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaşa Sahip Olmalısınız? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaşa Sahip Olmalısınız?

Mükemmel bir erkek arkadaşa sahip olmak pek çok kadının hayali, fakat hepimiz eşsiz özelliklere sahibiz, bu yüzden hepimizin beklentileri farklı. İşte her burç için önerilerimiz…

Haber: Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaşa Sahip Olmalısınız?


Koç

Güçlü ve tutkulu bir kadını idare edebilecek bir adama ihtiyacınız var ve sizi, sizin onu taktığınız kadar takabilecek biri olmalı. Erkek arkadaşınız sizin hayatınızı heyecanlı hale getirmeli, sıkıcı bir hale değil. Aradığınız erkek doğal olmalı, keşfederek kendini geliştirmeli, maceraperest olmalı ve özgürlüğünüze saygı duymalı.

Boğa

Ruhunuzun her yönünü bilen, size, arkadaşlarınıza ve ailenize saygı duyacak biriyle birlikte olmalısınız. Sizin sabırlı, saldırgan olmayan ve diğer erkeklerde bulamadığınız rahatlığı ve sıcaklığı sağlayacak birine ihtiyacınız var.  Erkek arkadaşınız aynaya küçük notlar bırakan ve her zaman verdiği sözleri tutan ve aşırı sadık biri olmalı.

İkizler

İkizler kadını kolayca sıkılabilir ve kendi seviyelerinde bir erkek bulmakta zorlanırlar. Sizin iletişim ve zeka testlerinizi geçecek birine ihtiyacınız var, aynı zamanda sevgi dolu yanınıza da değer vermeli. İkizlerin erkek arkadaşı onu anlamalı ve ne istediğini yüzünden okumalı ve sıkıcı etkinliklerde onu eğlendirmeli.

Yengeç

Sizin ruh halinizin ince ayrıntılarını anlayabilecek ve hayatınız karmaşık veya bunaltıcı olduğu zaman yanınızdaki "o kişi" olacak birine ihtiyacınız var. Erkek arkadaşınız duygularınızla iç içe olmanızı sevmeli ve küçük şeyleri bile özenle halledebilmeli. Hayatınızdaki erkek sizin iyi ve kötü tüm özelliklerinizi sizin bir parçanız olduğu için sevmeli.

Aslan

Aslan kadını güçlüdür ve tamamen kendini tanıyan ve cinsel olarak kendine güvenen, etrafındaki herkese kendini rahat hissettirebilecek bir adama ihtiyacı vardır. Hayatınızdaki erkeğin mantıklı,bilinçli ve gerektiği zaman inandığı şeyler uğruna ayaklanabilmesi gerek. 

Başak

Başak burcu gidişat kötüye gittiği zaman pes etmez, hayatınızdaki erkeğin de tüm bu kötü zamanlarda size sadık kalması ve sizin gibi endişeli ve savunmasız bir kızın iniş çıkışlarına sabır gösterebilmeli. Erkek arkadaşınız hayatınızdaki endişeli ve stresli halleri yok etmeli, oyunlar oynamamalı ve ihtiyacınız olduğunda sizinle tüm gece konuşabilmeli. O, sizin hayata karşı olan heyecanınızı arttırmalı ve önceliği size bağlı kalmak olmalı.

Terazi

Terazinin hayatındaki erkek tek gecelik olmamalı. Sizin sevgi dolu yanınızı ve ilişki kurabilecek olgunluğunuzu anlayabilecek bir erkeğe ihtiyacınız var.  Hayatınızdaki erkek sizin hayatınızı ve yaşam tarzınızı değiştirmeye çalışmamalı, hayatınızın bir parçası olmalı. Özel hayatınıza ve arkadaşlıklarınıza burnunu sokmamalı, tam tersine aileniz ve arkadaşlarınız ona bayılmalı. Erkek arkadaşınız anlayışlı olmalı, yargılamamalı, saygılı ve iyi bir dinleyici olmalı.

Akrep

Akrep kadınının yatak odasının içinde ve dışında kendisiyle ilgilenecek bir erkeğe ihtiyacı var. Sizi her zaman güldürmeli, hayatınıza yeni şeyler eklemeli ve heyecan katmalı. Cinsel ilişki sırasında utanıp çocuk gibi davranmak yerine sizi güldürebilmeli ve olgun davranabilmeli. 

Yay

Sizi güldürdüğü kadar size sadık ve ciddi, gizliden gizliye çocuk gibi bir kalbi olan fakat bir kadını idare edebilecek olgunluğa sahip bir adama ihtiyacınız var. İyimserliğinizi sevmeli fakat kötü zamanınızda da size saygı duymalı ve yanınızda olmalı. Kendinizi güldürebilmenizi sağlamalı ve yalnız seyahat etmeyi sevdiğiniz için uzak mesafe ilişkisinden korkmamalı.

Oğlak

Oğlaklar erkeklere ihtiyaç duymaz, fakat kendi seviyelerinde bir erkeğin olmasını dilerler. Sizin kalbinizdeki kırıkları anlayacak ve o kırıkları birlikte iyileştirebilecek bir erkeğe ihtiyacınız var. Sizin hırslarınızı dağıtmadan hayatınıza yumuşaklık katmalı. Hayatınızdaki erkeğin idealleri sizinle aynı ya da benzer olmalı.

Kova

İdeal erkeğiniz boş konuşmamalı, entelektüel sohbetler sağlamalı, tutkularınızı ve bağımsızlığınızı desteklemeli. Size kendinizi en iyi şekilde savunmasız hissettirmeli ve ona tamamen güvenebilmelisiniz. Hayatınızdaki erkek müziğinize, televizyon ve film zevkinize karşı hoşgörülü olmalı ki aranızdaki bağ kuvvetlenebilsin.

Balık

Balık kadının romantik, biraz klişe ve şövalyeliğin ölmediğini kanıtlayacak bir adama ihtiyacı var. Dünyaya bakış açınızı öğrenmek için hevesli olmalı ve kendi bakış açılarını size zorluk çıkarmadan anlatmalı. Eğer bir şeye üzüldüyseniz veya kırıldıysanız sizinle dalga geçmemeli, sözlerine dikkat etmeli ve her zaman söylediklerinizi ciddiye almalı.
.Kaynak: Pembenar

13.7.2018 15:30 [11045906]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Eliniz Sıcak Sudan Yandıysa Mutlaka Bunu Yapın!
  Eliniz Sıcak Sudan Yandıysa Mutlaka Bunu Yapın!

  Yanığa ne iyi gelir yanığa ne yapılır sorusunun cevabı oldukça önemlidir. Herhangi sıcak bir şeye dokunduğunuzda veya elinize sıcak bir su döküldüğünde yanığın tedavisi derecesine göre değişmektedir. Yanık eğer ciddiyse doğal tedavi yöntemleri uygulanması önerilmez. Peki, yanık nasıl derecelendirilir, hangi yanıklar tehlikelidir, yanığa ne iyi gelir, yanığa ne yapılır sorusunun cevaplarını sizler için araştırdık. İşte yanığa ne iyi gelir, yanığa ne yapılır sorusunun cevapları…

  20.7.2018 19:30
 • Ortaklıklar Değişebilir
  Ortaklıklar Değişebilir

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Akrep burcundaki Ay, Uranüs’le karşıt dururken, günlük işlerde daha esnek olmalıyız.

  20.7.2018 18:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 4/Timsah Somut konular üzerine odaklanabiliriz.

  20.7.2018 18:15
 • 13 Gün Boyunca Her Sabah Sade Kahve İçerseniz...
  13 Gün Boyunca Her Sabah Sade Kahve İçerseniz...

  13 boyunca sade kahve içmenin etkisi herkesi çok şaşırtacak!

  20.7.2018 18:15
 • Polikistik Over Sendromu Belirtileri Nelerdir?
  Polikistik Over Sendromu Belirtileri Nelerdir?

  Polikistik over sendromu, üreme çağına gelmiş kadınlarda görülebilen, kadın hastalıklarından bir tanesidir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Sibel Kaya, Polikistik over sendromu belirtileri nelerdir, polikistik over sendromu ne gibi sağlık sorunlarına neden olur gibi sorulara açıklık getirdi. İşte polikistik over sendromu belirtileri…

  20.7.2018 17:30