Burcu Kıratlı: Biz inatlaşma yüzünden ayrıldık Haberi - yenikadin.com
14.09.2019 08:04

Burcu Kıratlı: Biz inatlaşma yüzünden ayrıldık

5 Eylül'de 9 aylık eşi Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı, sessizliğini bozdu. Kıratlı, Sinan Akçıl için ''Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli.'' İfadelerini kullandı.

Haber: Burcu Kıratlı: Biz inatlaşma yüzünden ayrıldık

Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu kıratlı 1 Ocak 2019'da Hollanda'da evlenmişti. Evlilikleri üzerinde kara bulutlar bir türlü dağılmayan iki 5 Eylül'de boşandı. Kıratlı, boşanma hakkında konuşarak "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

"KISKANÇLIK DEĞİL İNATLAŞMA YÜZÜNDEN AYRILDIK"

Sinan Akçıl'la boşanan Burcu Kıratlı, 2. Sayfa programına açıklamalarda bulundu. Kıratlı "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

RESİM ÇİZME PAYLAŞIMINI AÇIKLADI

Burcu Kıratlı'nın sosyal medyada paylaştığı bir video çeşitli yorumlara neden olmuştu. Paylaşımı hakkında konuşan başarılı oyuncu "Ben resme yeni başlamadım ki, yıllardır yapıyorum. Tasarım mezunuyum. Bir sürü tablom da var. O an aslan resmi çiziyordum, çünkü burcum aslan. Mutfağımda duvarıma asacağım. Bunalımda ya da sıkıntı da değilim. Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli." dedi.Yeni Magazin Haberleri

 • Taro Emir Tekin ile Dilan Çiçek Deniz, aşk yaşadıkları iddiasını yalanladıTaro Emir Tekin ile Dilan Çiçek Deniz, aşk yaşadıkları iddiasını yalanladı

  Geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı aldığı reklamcı nişanlısı Thor Saevarsson ile yollarını ayıran Dilan Çiçek Deniz ile Taro Emir Tekin'in aşk yaşadığı iddia edildi. Daha önce de haklarında çıkan aşk iddiasını yalanlayan ikiliden Tekin, Deniz ile fotoğrafını "Kardeş" notuyla paylaşarak ilişki iddiasına son noktayı koydu.

 • Kalp krizi sonucu vefat eden Kurtlar Vadisi oyuncusu Levent Güner son yolculuğuna uğurlandıKalp krizi sonucu vefat eden Kurtlar Vadisi oyuncusu Levent Güner son yolculuğuna uğurlandı

  Kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede önceki gün yaşamını yitiren tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Levent Güner için İzmir'deki Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü Konak Sahnesi'nde tören düzenlendi. Kültür ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı törende duygusal anlar yaşandı. Güner'in cenazesi kılınan namazın adından Eski Bornova Mezarlığı'na defnedildi.

 • Müzik yapımcısı Berkay Ören yükselişini sürdürüyorMüzik yapımcısı Berkay Ören yükselişini sürdürüyor

  Türkiye'de gün geçtikçe gelişmekte olan müzik sektörü çığ gibi büyümeye devam ediyor. Yapılan müzikleri dünya pazarına ihraç etmeye başlayan müzik sektörü, bu konuda oldukça büyük gelir elde etmeye devam ederken, medya yapım ve plak şirketleri birbirleriyle adeta yarış halindeler. Buna bağlı olarak müzik yapımcıları da müzik yeteneği olan profesyonel müzisyenlere yer verip dinlenme rekoru kırıyorlar.

 • Başarılı modacı Emrullah Köroğlu, görsel bir şova imza attıBaşarılı modacı Emrullah Köroğlu, görsel bir şova imza attı

  Tasarımları ve farklı stilleriyle bilinen modacı Emrullah Köroğlu, son zamanlarda ünlülerin en çok tercih ettiği isimler arasında yer alırken, deniz şamanın düzenlediği güzellik yarışmasın da gözleri kamaştırdı.

 • Alec Baldwin'e iyi haber: Sete geri dönüyorAlec Baldwin'e iyi haber: Sete geri dönüyor

  Alec Baldwin 'Rust' filminin setinde yönetmen Joel Souza'nın yaralanmasından dolayı suçlanmayacak ama Halyna Hutchins'in ölümü nedeniyle hala kasıtsız bir adam öldürme olayıyla karşı karşıya.