Burçların pozitif özellikleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
15.08.2019 16:11

Burçların pozitif özellikleri

Burcunuzun sadece olumsuz yönlerine odaklanarak karamsar bir tablo çiziyorsanız, bunun yanlış bir davranış olduğunu bilmelisiniz. Çünkü her burcun kendine has pozitif yönleri vardır.

Haber: Burçların pozitif özellikleri

Bazı burçlar güvenilir olması ile dikkat çekerken bazı burçlar ise dost canlısı olma yönü ile öne çıkıyor. Peki, sizin burcunuz hangi pozitif yönü ile ön plana çıkıyor?

KOÇ BURCU

Koçlar, serüvenci, çok enerjik, özgürlüğe düşkün, açık sözlü, dürüst, kendine dönük, tutkulu, girişimci, atılımcı, cesur, etkin, hızlı ve iddialı gibi özelliklere sahiptir.

BOĞA BURCU

Boğalar, pratik, güvenilebilir, sanatçı ruhlu, sadık, doğaya düşkün sabırlı, dikkatli, azimli, değerbilir, kararlı, iradeli ve iş yaşamında uyumlu olma gibi özelliklere sahiptir.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanları, her işe yatkın, entelektüel, mantıklı, canlı, eğlenceli, çabuk kavrayan, bilgili, iletişimde yetenekli, mantıklı, akılcı, konuşkan, sosyal, uyanık, kolay adapte olabilen, sempatik ve yeniliklere açık gibi özelliklere sahiptir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler, duygusal, hassas, yumuşak, nazik, koruyucu, önlemci, amacından şaşmaz, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu, sempatik, duyarlı, önsezili, savunmasız, anlayışlı, anaç, besleyen, ilgili geçmişe bağlı, iyi kalpli, duyarlı, sevimli ve hayal gücü yüksek olma gibi özelliklere sahiptir.

ASLAN BURCU

Aslanlar, zeki, kendinden emin, çalışkan, azimli, güvenli, lider, hırslı, enerjik, çekici, öz güvenli, cömert, yaratıcı, sevecen, sıcakkanlı, eli açık, heyecanlı, dinamik, güçlü, otoriter, onurlu, gururlu, övgü bekleyen, yardımsever, tutarlı, mert, cesur, naif, canlı, etkileyici ve asil gibi özelliklere sahiptir.

BAŞAK BURCU

Başaklar, seçici, pratik, analitik, yararlı, becerikli, yardımsever, çalışkan, mütevazi, dürüst, düzenli, ince farkları görme kabiliyeti, dakik, dikkatli, titiz, düzenli, disiplinli ve zevk sahibi gibi özelliklere sahiptir.

TERAZİ BURCU

Teraziler, paylaşımcı, uyumlu, adil, tarafsız, nazik, ara bulucu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, geçimli ve duygusal özelliklere sahiptir.

AKREP BURCU

Akrepler, derine inen, amaca bağlılık, sezgi gücü, araştıran, güçlü ve ince fikirli özelliklere sahiptir.

YAY BURCU

Yaylar, açık fikirli, gezgin, açık sözlü, dürüst, güvenilir, iyimser, açık yürekli, cömert, yardımsever, insancıl, merhametli, hoşgörülü, kaşif, umutlu ve neşeli gibi özelliklere sahiptir.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, pratik, disiplinli, sistematik, olgun, görev duygusu gelişmiş, güvenilir, otoriter özelliklere sahiptir.

KOVA BURCU

Kovalar, görüşlü, sosyal, dışa dönük, sıra dışı, hızlı, kendini geliştiren, insancıl, toleranslı, açık arkadaş canlısı, iradeli ve başkalarını düşünme gibi özelliklere sahiptir.

BALIK BURCU

Balıklar, duygusal, merhametli, anlayışlı, ilham, feragat etme hassas, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, rafine, merhametli, fedakar, evrensel, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu ve iyi kalpli gibi özelliklere sahiptir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.