Burçların pozitif özellikleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
15.08.2019 16:11

Burçların pozitif özellikleri

Burcunuzun sadece olumsuz yönlerine odaklanarak karamsar bir tablo çiziyorsanız, bunun yanlış bir davranış olduğunu bilmelisiniz. Çünkü her burcun kendine has pozitif yönleri vardır.

Haber: Burçların pozitif özellikleri

Bazı burçlar güvenilir olması ile dikkat çekerken bazı burçlar ise dost canlısı olma yönü ile öne çıkıyor. Peki, sizin burcunuz hangi pozitif yönü ile ön plana çıkıyor?

KOÇ BURCU

Koçlar, serüvenci, çok enerjik, özgürlüğe düşkün, açık sözlü, dürüst, kendine dönük, tutkulu, girişimci, atılımcı, cesur, etkin, hızlı ve iddialı gibi özelliklere sahiptir.

BOĞA BURCU

Boğalar, pratik, güvenilebilir, sanatçı ruhlu, sadık, doğaya düşkün sabırlı, dikkatli, azimli, değerbilir, kararlı, iradeli ve iş yaşamında uyumlu olma gibi özelliklere sahiptir.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanları, her işe yatkın, entelektüel, mantıklı, canlı, eğlenceli, çabuk kavrayan, bilgili, iletişimde yetenekli, mantıklı, akılcı, konuşkan, sosyal, uyanık, kolay adapte olabilen, sempatik ve yeniliklere açık gibi özelliklere sahiptir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler, duygusal, hassas, yumuşak, nazik, koruyucu, önlemci, amacından şaşmaz, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu, sempatik, duyarlı, önsezili, savunmasız, anlayışlı, anaç, besleyen, ilgili geçmişe bağlı, iyi kalpli, duyarlı, sevimli ve hayal gücü yüksek olma gibi özelliklere sahiptir.

ASLAN BURCU

Aslanlar, zeki, kendinden emin, çalışkan, azimli, güvenli, lider, hırslı, enerjik, çekici, öz güvenli, cömert, yaratıcı, sevecen, sıcakkanlı, eli açık, heyecanlı, dinamik, güçlü, otoriter, onurlu, gururlu, övgü bekleyen, yardımsever, tutarlı, mert, cesur, naif, canlı, etkileyici ve asil gibi özelliklere sahiptir.

BAŞAK BURCU

Başaklar, seçici, pratik, analitik, yararlı, becerikli, yardımsever, çalışkan, mütevazi, dürüst, düzenli, ince farkları görme kabiliyeti, dakik, dikkatli, titiz, düzenli, disiplinli ve zevk sahibi gibi özelliklere sahiptir.

TERAZİ BURCU

Teraziler, paylaşımcı, uyumlu, adil, tarafsız, nazik, ara bulucu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, geçimli ve duygusal özelliklere sahiptir.

AKREP BURCU

Akrepler, derine inen, amaca bağlılık, sezgi gücü, araştıran, güçlü ve ince fikirli özelliklere sahiptir.

YAY BURCU

Yaylar, açık fikirli, gezgin, açık sözlü, dürüst, güvenilir, iyimser, açık yürekli, cömert, yardımsever, insancıl, merhametli, hoşgörülü, kaşif, umutlu ve neşeli gibi özelliklere sahiptir.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, pratik, disiplinli, sistematik, olgun, görev duygusu gelişmiş, güvenilir, otoriter özelliklere sahiptir.

KOVA BURCU

Kovalar, görüşlü, sosyal, dışa dönük, sıra dışı, hızlı, kendini geliştiren, insancıl, toleranslı, açık arkadaş canlısı, iradeli ve başkalarını düşünme gibi özelliklere sahiptir.

BALIK BURCU

Balıklar, duygusal, merhametli, anlayışlı, ilham, feragat etme hassas, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, rafine, merhametli, fedakar, evrensel, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu ve iyi kalpli gibi özelliklere sahiptir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09