Burçların evlilik karakterleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.06.2019 12:22

Burçların evlilik karakterleri

Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz kişinin burcunu biliyorsanız onun hakkında pek çok bilgiye sahipsiniz demektir. Burçların partneriniz hakkında söylediklerini öğrenmek ister misiniz?

Haber: Burçların evlilik karakterleri

Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz kişinin burcu size bazı ipuçları veriyor. Partnerinizi tanımak ve evlilik hayatında nasıl biri olacağını öğrenmek için burçlardan yardım alabilirsiniz. İşte burçların size söyledikleri…

KOÇ BURCU

Heyecanlı ve eğlenceli yapıları olan Koç burcu insanları aynı zamanda kendi kararlarını kendileri verme eğilimdedir. Eğlenceli ve hızlı bir evlilik hayatı vaat eden Koç burcunun biraz bencil olduğu söylenebilir.

BOĞA BURCU

Çalışkan, sadık ve evcil yapıları olan Boğa burcu, ev hayatına düşkündürler. Boğaların aynı şeyleri sizden istemesi sizi biraz zor durumda bırakabilir.

İKİZLER BURCU

Güzel bir sohbet arkadaşı olan ikizler, her ortama kolayca adapte olurlar. Hareketli ve enerjik yapıları olan ikizlerin bir kişiye bağlı kalmaları güçtür.

YENGEÇ BURCU

Aile kavramı yengeç burcu için önemlidir. Analitik düşünceden çok duyguya önem veren Yengeç burcu insanları, utangaç oldukları için sosyal ilişkilerde geri planda kalabilirler. Evliliklerinin yetiştiği aile gibi olmasını bekleyen Yengeçlerin yüksek beklentileri de vardır.

ASLAN BURCU

Aslan burcu ile sıkılmaz, her an eğlenceli bir yaşam sürersiniz. Kendisini hayatın odak noktasına alan Aslan burcu, eşlerine de yardım etmeyi severler.

BAŞAK BURCU

Düzeni çok seven Başak burcu, detaycı ve mükemmeliyetçidir. Evlilikteki rollere uyum sağlayan Başak burcu insanları organizasyon işlerinde de başarılıdırlar.

TERAZİ BURCU

Terazi burcu için güven duygusu çok önemlidir. Terazi burcunun güveninin kazanmak oldukça zordur. Güven duygusu oluştuktan sonra Terazi burcu ve eşi, bulutların üstünde bir evlilik yaşarlar.

AKREP BURCU

Tutkulu ve sadık yapıları olan Akrepler, özgürlüklerine de düşkündürler. Güven duygusu zedelendiğinde çok kıskanç olabilen Akrepler, eşlerine çok destek olurlar.

YAY BURCU

Yay burcu evliliği macera ve keyif olarak görür. Seyahati ve gezmeyi seven Yay burcu insanları, ruh ikizlerini bulamazlarsa evliliklerinde sorun yaşarlar. Çocuk sahibi olmayı isterler ama eşlerine fazla bağlanmayı istemezler.

OĞLAK BURCU

Maddi konularda dikkatli olan Oğlak burcu insanları, savurganlıktan hoşlanmaz. Oğlakları evlilik masasına oturtmak zordur ama ikna olup ömürlük imza attıklarında hayatlarını evliliğe adarlar. Özel hayat ve iş hayatı arasında dengeyi sağlayan Oğlaklar, sorumluluk sıralamasında eşlerini ve çocuklarını kendisinin önüne koyar.

KOVA BURCU

Azimli ve sadık yapıları olan kovalar, özgürlüklerine düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Aynı kurallar evlilik hayatı için de geçerlidir.

BALIK BURCU

Şefkat dolu yapıları olan Balık burcu insanları, evliliklerinde aileleriyle beraber yaşamayı isterler. Eşlerine çok değer veren Balık burcu, aile hayatı için korumacı davranırlar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor