Burçlara göre kadınların sadakat oranları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.06.2019 10:06

Burçlara göre kadınların sadakat oranları

Burçlara göre bazı kadınlar diğerlerine oranla daha fazla aldatmaya meyilli olabiliyor. Bu nedenle sizin için aldatmaya meyilli olan ya da sadakatli olan burçları derledik.

Haber: Burçlara göre kadınların sadakat oranları

Gleeden Türkiye'nin yaptığı araştırmalara göre eşini aldatma riski bulunan kadınları burçlarına göre analiz edildi. Nisan aylarında daha fazla aldatma riskinin artması ve kış aylarında daha fazla sadakatli olmak ise araştırmanın bir diğer sonucu. İşte, sadakatli ve sadakatsiz burçlar...

ALDATMAYA MEYİLLİ BURÇLAR

1. BOĞA BURCU KADINLARI

Venüs haliyle de Afrodit'e bağlı olan boğa burçları en çok aldatma riskine sahip gruba giriyorlar. Ne istediklerini bilen ve istediklerini almaktan çekinmeyen boğaları tutabilene aşk olsun.

2. ASLAN BURCU KADINLARI

İlgiyi ve heyecanı seven aslanlar, ilgi de görseler bu yeterli gelmiyor. Özellikle birçok kişi tarafından beğenilme arzusuna gem vuramadıkları için aldatmaya daha meyilliler.

3. KOVA KADINLARI

Sabitlikten ve bağlılıktan kolayca sıkılabilen kova kadınları da sadakatinden emin olunamayan burçlar arasında yerin alıyor. Sorumluluk duygusunu pek içselleştiremeyen bu burçlar farklı partnerlere yönelebilir.

SADAKAT TİMSALİ BURÇLAR

1. YAY KADINLARI

Tek eşli olmaya en meyilli olan yay kadınları zaten eşleri veya partnerleri üzerinde egemenlik kurmaya çalışarak tüm eforlarını sarf ediyorlar.

2. OĞLAK KADINLARI

Eş seçiminde mükemmeli arayan ve nokta atışı ile istediğini bulan oğlak kadınları, partnerini istediği gibi şekillendirebildiğinden gözü pek dışarıda olmaz.

3. AKREP KADINLARI

Karşı taraf aldattığında en acısından intikam planları hazırlayan akrep kadınları, empati yaptıklarından sadakatsizlikten uzak duruyorlar. Yalnızlık onlara göre olmasa da tek eşliliği tercih ediyorlar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'