AKREP BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ

Akrep Burcu Haftalık Yorumları

 • 7

  Akrep Burcunun Haftalık Burç Yorumu

  Bu hafta güneş balık burcuna giriş yapacak ve bu burçta tam 1 ay kalacak.

  Bu süreçte aşk dolu bir sürece giriş yapıyorsunuz, eğer yalnızsanız çok romantik ve hayallerinizi yansıtabilecek bir ilişki içine çekilebilirsiniz. Eğer partneriniz var ise, onun tarafından bu hafta bir hoşluk, sürpriz, sizi sevindirecek bir gelişme yaşanabilir. Bu ay ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkı da getirebilir.

  Bu dönem, yaratıcılık gerektiren işlerde şanslı olabileceksiniz, hobilerinize daha fazla zaman ayırabilecek, hayatın renkli, eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebileceksiniz.

  Evli çiftler bir hamilelik haberi de alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için güzel bir hafta. Yalnız özellikle bu hafta güneş/Neptün etkileşiminden dolayı özel hayatınızla ilgili hayal kırıklığı, yanlış ifadeler, anlamalara karşıda dikkatli olunmasında yarar var.

  Bu hafta Merkür/Satürn sert etkileşimde olacak; ev sahibiniz, aile bireylerinizle iletişim sorunları, gerginlikler, fikirlerin sert bir şekilde ifade edilmesi, yapıcı olamaması yüzünden problemlerin meydana gelebileceğine işaret ediyor.

  Bu hafta olabildiğince her konuda yapıcı olmaya, fikirlerinizi, düşüncelerinizi yapıcı bir şekilde ifade etmeye bakın. Baskıcı, kötücül, karamsar ifadeler sizi bir çok yerde zor duruma düşürebilir.