Burçlar ve özel yetenekleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.08.2019 10:20

Burçlar ve özel yetenekleri

Burcunuzun sesine kulak vererek hangi alanlarda yeteneğe sahip olduğunuzu öğrenebilir, yeni maceralara atılabilirsiniz.

Haber: Burçlar ve özel yetenekleri

İnsanlar doğuştan özel yeteneklerle donatılmıştır. Kimisinde bir, kimisinde birden fazla yetenek vardır. Burcunuzun özelliklerine bakarak yeteneklerinizi keşfedebilir, hangi alanlarda başarılı olabileceğinizi belirleyebilirsiniz.

KOÇ BURCU

Yenilikçi ruha sahip olan Koçlar, inovatif faaliyetlerde hızlı şekilde ilerler. Zeki olmasıyla girişimci yönün birleştiren Koçlar için merdivenlerin basamakları daha kolay çıkılır hale gelir.

BOĞA BURCU

Boğalar adeta bir hesap uzmanıdır. Tasarruf konusunda maharetli olan Boğa burcu insanları, para biriktirme konusunda sınırları zorlayarak zengin olmanın şifrelerini çözerler.

İKİZLER BURCU

Hızlı çalışan zihinleri ile yüksek kapasiteli görevlere hazır olan İkizler, hitabet ve diyalog konusunda oldukça başarılıdır. Onları dinlerken klavye kullanmak yerine ses kayıt cihazı kullanmak kaçınılmaz olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Aşçılık konusunda oldukça yetenekli olan Yengeçler, tariflerine sevgilerini katarlar ve eşsiz yemekler hazırlarlar.

ASLAN BURCU

Tam bir sahne karakteri olan Aslanlar, tiyatro ve oyunculuk alanında üstün yeteneklere sahiptir. Sahip olduğu ışık ile etrafına enerji yayan Aslanlar, sahnelerin yıldızı olurlar.

BAŞAK BURCU

Yüksek bir dikkat algısına sahip olan Başaklar, analitik düşünme yeteneği ile üstün stratejiler geliştirebilir.

TERAZİ BURCU

Zarafeti ile çevresini etkileyen Teraziler, moda konusunda diğer burçlardan bir adım öndedir.Moda akımlarına yön veren kombinler tasarlayabilen Teraziler, kusursuz görünüm konusunda oldukça maharetlidir.

AKREP BURCU

Hayal dünyaları oldukça geniş olan Akrepler, tasarımcılık konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Soyut düşünceleri somut cisimlere aktararak yeteneklerini sergileyen Akrepler, yeni ve özgün tasarımlar oluşturma konusunda üstün meziyetlere sahiptir.

YAY BURCU

Maceracı kişilikleri olan Yaylar, yeni şeyleri keşfetme konusunda risk alır, geri adım atmaz. Başkaları için tedirgin edici olan şeyler Yaylar için çok eğlenceli ve merak uyandırıcıdır.

OĞLAK BURCU

Disiplin, çalışkanlık ve özveri. Oğlak burcunu tanımlayan kavramlar. Amaca ulaşmak için planını yapar ve plan doğrultusunda adımlarını atar. Amaca ulaşana kadar da bu yoldan dönmez. Büyük bir şirketin CEO'suyla tanıştığınızda burcunu sorun. Unutmayın en başarılı CEO'lar, Oğlak burcundan doğar.

KOVA BURCU

Teknolojiyle araları çok iyi olan Kovalar, yeni icatlar ve bilimsel araştırmalar konusunda çok başarılıdırlar. Potansiyelini fark eden bir Kova, bilim dünyasında çığır açabilir.

BALIK BURCU

Merhametin buyruğunda yaşayan balıklar, yardımseverlik ve hayırseverlik konularında listenin 1. sırasını kimseye kaptırmaz. Onların ideali sorunsuz ve herkesin mutlu olduğu bir dünyadır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sonbaharda giyilebilecek ayakkabı modelleri
  Sonbaharda giyilebilecek ayakkabı modelleri

  Sonbaharın yanıltıcı havalarında ayaklarınızın zor durumda kalmasını istemiyorsanız yağmurlu ve sıcak günlerde giyebileceğiniz işlevsel ayakkabı seçeneklerine yönelmelisiniz.

  23 dakika önce..
 • Nefis turşu suyu için 10 ipucu
  Nefis turşu suyu için 10 ipucu

  Turşu suyunun lezzetini artıracak püf noktaları ile çevrenizdeki herkesi turşu suyu tiryakisi yapabilirsiniz.

  59 dakika önce..
 • Ceviz lekesi giysilerden nasıl çıkar?
  Ceviz lekesi giysilerden nasıl çıkar?

  Cevizi dalından yemek ve taze şekilde tüketmek istediğinizde onu soyarken ceviz kabuğunun sıvısı kıyafetlerinize bulaşabilir. Bu, zorlu bir leke ile mücadele etmeniz gerektiği anlamına gelir.

  2 saat önce..
 • Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması
  Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması

  Öğünlerinizde afiyetle tükettiğiniz muzu farklı şekilde kullanarak cilt sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Muzun kabukları ile ayağınıza yapacağınız pratik uygulama, ayaklarınızı yumuşacık yapacak.

  3 saat önce..
 • Kötü gün dostu burçlar
  Kötü gün dostu burçlar

  Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

  19.9.2019 16:15