Burçlar ve ilk buluşma planları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.07.2019 11:43

Burçlar ve ilk buluşma planları

İlk buluşma için sürprizler hazırlayan da var, çiçekle gelen de… Aceleci davranan da var özgüven sorunu yaşayıp çekingen davrananı da… İşte burçların ilk buluşma şekilleri.

Haber: Burçlar ve ilk buluşma planları

İlk buluşma planı her burçta farklıdır. Bazı burçlar özel organizasyonlar yaparken bazıları ise bir çiçekle gelip sıradan bir buluşma gibi davranıyor. Peki siz ilk buluşmada nasılsınız?

Koç burcu: Çok plan yapmakla uğraşmaz, Hemen buluşma noktasına gitmeyi ve bir an önce tanışmak için sohbet etmeye odaklanır.

Boğa burcu: Boğalar ilk buluşmaya çok önem verirler. Şık bir ortam ve romantik bir konsept onlar için olmazsa olmazdır.

İkizler burcu: İkizler ilk buluşmaya daha gelmeden her şeyi mesaj ve telefon yoluyla açıklar gizli saklı bir şey bırakmaz. O yüzden ilk buluşmanın pek bir sürprizi kalmaz.

Yengeç burcu: Yengeçler için ilk buluşma şiirsel bir güzellikte olmalıdır. Göl kenarı ya da ikili için özel bir alan ideal buluşma ortamıdır.

Aslan burcu: İlk buluşma onlar için sahneye çıkar gibi hazırlanan Aslanlar, bir galaya katılır gibi giyinir ve ortamı da o şekilde hazırlar.

Başak burcu: İlk buluşma Başaklarda kararsızlığa neden olur. Nerede buluşsak, ne giysem, ne anlatsam gibi sorular kafasında döner durur. Buluşma sonrasında da aynı sorular devam eder kararını netleştiremez.

Terazi burcu: İyi bir organizatör olan Teraziler, ilk buluşma için karşı tarafı da olaya dahil ederek ortak bir organizasyon yapmaya çalışırlar. Romantik bir buluşma da olabilir, baş başa bir yürüyüş de olabilir.

Akrep burcu: İddialı olmayı kendilerine ilke edinen Akrepler, tüm senaryoyu kafasında kurar. Tüm detayları kusursuz şekilde hazırlar ve buluşma günü geldiğinde kurulu saat gibi planını tıkır tıkır işletir.

Yay burcu: Yaylar ayrıntılarda boğulmaz. İlk buluşmadan keyif alamaya ve karşısındakini tanımaya çalışırlar. İlk buluşma da olsa rahatlıklarından ödün vermez, salaş bir tarzda olurlar.

Oğlak burcu: Oğlakların alışkanlıkları vardır. İlk buluşmayı da kendi alışkanlıklarına uyduran Oğlaklar, ilk buluşmayı bildikleri restoranda ya da mekanda yaparlar. Sakince iki tarafın birbirini anlayacağı bir ortam olması onlar için yeterlidir.

Kova burcu: Kovalar ilk buluşma için özel organizasyonlar düşür, kimsenin aklına gelmeyen şeyler yapmaya çalışırlar. Birçok alternatif düşünür ve en sıra dışı olan tercihi seçer.

Balık burcu: Balıklar birçok konsept düşünür ama tüm fikirler eninde sonunda romantik bir buluşmaya bağlanır. Baş başa yemek ya da doğa yürüyüşü en sık tercih ettikleri konseptlerdendir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52