Burçlar ve engelleyemediği duyguları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
17.09.2019 09:03

Burçlar ve engelleyemediği duyguları

Burçlarınız bazen sizi ele geçirip hırs küpüne bazen de sulugöz bir çocuğa çeviriyor. Ne yapsanız da bu duyguların önüne geçemiyorsunuz.

Haber: Burçlar ve engelleyemediği duyguları

Burçların duygu dünyanızı ne kadar etkilediğinizi biliyorsunuz. Peki, sizi ele geçirip siz yönlendirecek kadar etkili olduğunu biliyor musunuz? İşte burçların esiri olduğu duygular…

Koç burcu: Koç burcu içinde hareket eden çocuğu engelleyemez, öfke ve heyecanı uç noktalarda yaşar.

Boğa burcu: Sevdiği insanlara düşkün olan Boğaların bu özelliği, onları biraz kıskanç yapar.

İkizler burcu: İkizlerin önüne geçemediği merak duygusu zaman zaman başlarının ağrımasına neden olur.

Yengeç burcu: Sevgisini hiç gizleyemeyen Yengeçler, şefkatli bir sevgi yumağıdır.

Aslan burcu: Vakitlerini çoğunu ayna karşısında geçiren Aslanlar, kendilerini ön plana çıkarmayı severler ve yanlış yapsalar da geri adım atmak istemezler.

Başak burcu: Başakların bitmek bilmeyen kuruntuları onları her şeyden şüphe etmeye iter ve bir türlü kararlarını netleştiremezler.

Terazi burcu: Her şeyde dengeyi yakalamaya çalışan Teraziler, bir türlü son kararı veremez.

Akrep burcu: Kıskançlık konusunda sınırları zorlarlar. Sadece flörtlerini değil hemcinslerinin de kendilerinden üstün yönlerini kıskanırlar.

Yay burcu: Umut ve heyecan dolu olan Yaylar biraz fazla çocuksudur.

Oğlak burcu: Hedeflere ulaşmak onlar için en büyük amaçtır. Bazen işin dozunu kaçırıp amaca giden yolda bir şeyleri kırıp dökebilirler.

Kova burcu: Asi ruhları Kovaları zayıf düşürür. Ne yaşarlarsa yaşasınlar mutlak bir yerlerde isyan ederleri.

Balık burcu: Sevgi dolu Balıkların vicdanı onları zor durumlara karşı dirençsiz kılar ve aşırı hoşgörülü davranırlar.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'