"Bunu neden satın aldım?" dedirten kıyafetler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 15:24

"Bunu neden satın aldım?" dedirten kıyafetler

Kadınların en büyük tutkusu alışveriş. Ancak alışveriş tutkusu bazen kadınların başına bela olabiliyor. Nasıl mı? İşte böyle…

Haber: 'Bunu neden satın aldım?' dedirten kıyafetler

İnternetin hayatımıza girmesi ile beraber birçok işlerimizi de internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu işlerimizin başında ise alışveriş geliyor. Teknolojik aletlerle oturduğumuz yerden tek tıkla istediğimiz ürünleri kapımıza kadar getirtirebiliyoruz. Fakat internetten alışveriş büyük kolaylık olsa da bu tercih kadınlar için küçük facialarla sonuçlanabiliyor. Kadınların karşılaştığı sanal alışveriş kazalarını görünce çok şaşıracaksınız!

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17