Bugün Gayretliyiz Haberi - yenikadin.com
15.11.2018 17:00

Bugün Gayretliyiz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün (17:54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün (17: 54) Saka burcunda ilk dördün gerçekleşiyor. İlkdördünler büyük enerji ve kriz zamanlarıdır. Böyle zamanlarda çok şey yapabilir ve süregelen işlerimizi sağlamlaştırabiliriz. Gruplarla ilgili konularda çok şey yapılabilir. Teknik ve teknolojik konular da gündeme gelebilir. Düşüncelerimizde biraz daha esnek olmaya bakalım. Nelerden kaçınmalı ' Bugün krizli bir durumu çözmek için çok çaba sarfedeceğiz. Gayret içindeyiz. Bu nedenle planlı davranmak, eksik bırakmamak ve özellikle sabırlı olmak gerekiyor. Belirli bir düşünceye takılıp kalmak yerine, önceliklerimizi iyi belirleyerek ilerleme sağlayabiliriz.  Ümitlerimizi tazeleyebileceğimiz bir gündeyiz. Akşam saatleri arkadaşlıklar açısından daha pozitif gözüküyor.
.Kaynak: Pembenar

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 19 - 25 Ekim haftasında burçları neler bekliyor?

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  nadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.

 • Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?

  Tüm ruhsal ve fiziksel dengeleri değiştiren sonbahar mevsimine uyum sağlamaya çalışan vücudumuz ise bu geçiş sürecinde saç dökülmesi ve cilt problemleri gibi bazı fiziksel değişimler yaşayabiliyor. Bu duruma bir de mevsim geçişleri ilişkili ruhsal dalgalanmaların da eklenmesi kaş dökülmesi gibi olumsuz sonuçlara sebep olabiliyor.

 • Dış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirtiDış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirti

  Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın bir kadının rahminin dışında, karnının başka bir yerinde büyümesidir. Bu durum hayatı tehdit eden kanamalara neden olabilir ve tıbbi müdahaleyi gerektirir.