Bu Yılın Muhafazakar Yaz Modası Belli Oldu! Zühre İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.04.2019 10:40

Bu Yılın Muhafazakar Yaz Modası Belli Oldu! Zühre İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Zühre, muhafazakar giyim modellerinde bu yılın trendlerini açıkladı. Çiçek desenli ve ikili takımların ön planda olduğu trendlerde rahatlığa da önem verildi.

Haber: Bu Yılın Muhafazakar Yaz Modası Belli Oldu! Zühre İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

İlkbahar-yaz koleksiyonu için Zühre çalışmalarını sonlandırdı. Desenlerin yanı sıra renklerde de doğadan ve çiçeklerden ilham alındı.

İKİLİ TAKIMLAR VE ÇİÇEKLER ÖN PLANDA

Zühre, bu sene floral desenleri ve geçen senenin de modası olan ikili takımları önceledi. Canlı ve doğal renklerin tazeliğini gösteren koleksiyon, muhafazakar giyimin trendleri ile uyum sağladı.

Zühre İstanbul, gülden ilham alan pembeler, nilüfer mavisi, kasımpatı sarıları, gerbera kırmızısı ve papatya beyazıyla büyülüyor. Farklı yaş gruplarına ve vücut şekillerine uygun modeller sunan koleksiyondaki canlı renklerle baharın yenileyici kokusu kombinleri sarıyor. Muhafazakar giyimin giy-şık parçası ikili takımlar aksesuar koleksiyonunda yer alan çanta ve şallarla tamamlanıyor.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.