Bu Yıl Bizi Numerolojik Olarak Neler Bekliyor? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Bu Yıl Bizi Numerolojik Olarak Neler Bekliyor?

Sayılar yaşam boyu bizim her alanımızda var olmaya devam eder. Onlarsız hiç bir şekilde hareket etme olasılığımız yoktur.

Haber: Bu Yıl Bizi Numerolojik Olarak Neler Bekliyor?

Varlık dünya ya bir saat dilimin degün, ay, yıl diliminde sayıların içerisinden gelir.Yaşamı boyunca sayılar hep önündedir.Bu süreç doğumdan ölüme kadar devam eden bir döngüdür.Dünya ya gelir,büyür,evlenir,çocuk sahibi olur.Her bir eylem bir tarih,saat,zaman diliminde gerçekleşir.Bu zaman diliminde ise sayıların önemi büyüktür.Başlangıç yaptığınız tarihler,imza attığımız tarihler,mezun olduğunuz gün,evlendiğiniz gün belki de boşandığınız gün her birinin bir anlamı ve özelliği vardır.Aylar,yıllar ve günler hatta saat dilimleri yaşam size evrenin çalışan döngüsü ile gelir.Varlık bunu farkına varıp bu sayıların verdiği mesajları kavradığında ise herşey bir düzen üstün deyürümeye başlar.

Numeroloji de benim en çok önem verdiğim bir konu sayıların her yıl bir müfredatı bize yaşatmasıdır. Şöyle ki siz bu yıl kaçıncı yılı yaşadığınızı hesapladığınız da önünüze bir tablo çıkar ve siz bu tablo üzerinden o yıl yaşayacaklarınızı daha kolay şekillendirir. Daha farkındalık içerisinde yol alırsınız. Bunu bir örnek ile belirgin hale getirelim.

Bu yıl numerolojik olarak yaptığımız hesap sonucu sizin 8'inci yılınız ise yaşayacaklarınız finansal, paranın çoğaltılması, miras davaları, mal ve kapital ile ilgili tüm işleri kapsar. Burada altını çizmek istediğim bir konu ise bir önceki yıl ya da bir sonra ki yıl para finans ve benzeri işler ile hiç ilgilenmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece bu yıl bu konularda daha başarılı, daha akıcı ve kolaylaştırıcı eylemler gerçekleştirirsiniz. Parayı yönetir, büyütür ve kazanç hanenize artı eklersiniz.

Numeroloji hayatın her döngüsünde ayrı bir ivme, ayrı bir handikap ile size katlanarak gelen bir gelecek sunmak için vardır.

Numeroloji bir 'fal' yada benzeri hurafe değil bildiğiniz matematiksel bir hesap üzerinden hayatınız yön vermektir. Ayrıca Numerolojiyi öğrenmek için Matematik profösörü olmak gerekmemektedir. Sayılara ilgi duyan hayatında farkındalık yakalamak ve bunu etrafı ile paylaşmak isteyen herkesin öğrenebileceği bir çalışma şeklidir.

Hayatınıza Numerolojiyi soktuktan sonra yaşam şekliniz ve bakış açınız değişecek, sayıların rehberliğinde daha hızlı büyüyerek başarı merdivenlerini her alan da ve her konuda çıkacaksınız...

''Hayat size katlanarak geldiğinde buna karşı duyarsız, kayıtsız kalmamalısınız''
jüpiterinkızı
Serpil Berat TEZGÖR

Numeroloji &Astroloji

17.10.2018 14:08 [11341487]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.