29 Temmuz 4 Ağustos haftası burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
29.07.2019 13:13

29 Temmuz 4 Ağustos haftası burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 29 Temmuz 4 Ağustos haftası burç yorumları

KOÇ : Bu hafta bekarlar yeni bir aşka yelken açabilir, evliler çocuk haberi alabilir, çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Borsa ve spekülatif yatırımlarda ise risk var. Sanatsal hobilerle ilgilenebilirsiniz. Kariyere odaklanmak yerine, daha çok ailenize vakit ayırmanız daha iyi olabilir.

BOĞA : Yeni ay etkisiyle, ev alabilir veya taşınabilirsiniz. Ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Aileden birinin veya sizin kalp rahatsızlığınız olabilir. Temkinli olmakta fayda var. Bu hafta aşk ve para konularında da ani olaylar gelişebilir. Emek verdiğiniz işlerle ilgili olumlu gelişmeler yolda.

İKİZLER : Kardeş veya yakın akrabalarla vakit geçirebilir, yeni bir elektronik cihaz veya araba alabilirsiniz. Bazılarınız yolculuğa çıkabilirler.Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla sorun yaşayabilirsiniz. Bir anlaşmanız son anda iptal olabilir. Hafta sonuna doğru ani olaylar gelişebilir.

YENGEÇ : Maddi konuların ön planda olacağı bir hafta. Eş veya ortağınızla, sorumluluklar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Maddi konular nedeniyle ani tartışma çıkabilir. Sakin kalmakta yarar var. Kendinizi adadığınız konularda ise; yolunuz açılabilir. İstediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz.

ASLAN : Kendinize ve dış görünümünüze odaklanabilirsiniz. Aşk ve para ile ilgili konularda duygusal davranarak yanılabilirsiniz. Kalp ve kemik sağlığına çok dikkat etmelisiniz. Çalışanlar, emek verdikleri konularda istedikleri maddi imkanlara kavuşabilirler. Olumlu ani gelişmeler olabilir.

BAŞAK : Biraz içe dönük olabilirsiniz. Sevgilinizle veya çocuğunuzla, geçmişten gelen sorunlar nedeniyle tartışma riskine dikkat. Aileden bereketli bir maddi yardım alabilirsiniz. Bazı başaklar ise istediği evi uygun fiyata alabilirler. Sevgi ve maddi anlamda yaralarınızı sarma fırsatı mevcut.

TERAZİ : Arkadaşlarınızla ve sosyal etkinliklerle dolu bir hafta olabilir. Aile büyüklerinden birinin kalp rahatsızlığı çıkabilir ve onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Arkadaş veya kardeşten gelecek destekle eşiniz veya ortağınızla olan sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanabileceksiniz.

AKREP : Uzun bir yolculuğa çıkabilir, hukuk veya eğitim konularına yoğunlaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle emek vererek, ortak işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Eğer sorumluluktan kaçarsanız aile büyükleriyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta gıda veya gaz zehirlenmesine karşı dikkatli olmalısınız.

YAY : Ek kazançlar ve ödemeler ön planda. Devam eden bir rahatsızlığı olanlar, başarılı bir ameliyatla, dertlerine derman bulabilirler. Eşinizle uzun yolculuğa çıkabilir, hukuki konulara odaklanabilirsiniz. Çocuğunuz veya sevgilinizden kaynaklı ani masraflar çıkabilir. Hafta sonu kazancınız artabilir.

OĞLAK : Ortaklı konular haftanın ana teması. Evlilik kararı alabilirsiniz. Geçmişte emek verdiğiniz konular sayesinde ve enerjinizi doğru kullanarak yaralarınızı sarabilirsiniz. Ancak sorumluluğundan kaçtığınız konularda ise, ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Gıda zehirlenmesine karşı dikkatli olmalısınız.

KOVA : Gündelik yaşam ve sağlık konuları gündeminiz olabilir. Kalp sağlığına ve zehirlenmeye dikkat etmelisiniz. Maddi ve sevgi anlamında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz sayesinde maddi kazancınızda artış olabilir. Olaylara farklı bakarak, çözüm üretme şansınız yüksek.

BALIK : Günlük işler, evcil hayvan veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kalp sağlığına ve zehirlenmelere karşı dikkatli olmanız gereken bir hafta. Bekarlar yeni ay etkisiyle sevgili bulabilir, evliler çocuk konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Ailenizle duygu dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir.

Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52