Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
31.07.2019 15:49

Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor

Bazı burçlar yalanlarını hayat boyu saklıyor, bazısı ise son ana kadar direniyor. Ancak bazı burçlar var ki davranışlarıyla yalan söylediğini hemen belli ediyor.

Haber: Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor

Burcunuzun renginizi belli etmediğini düşünüyorsanız o kadar emin olmayın. Çünkü bazı burçlar yalan söylediğini davranışlarıyla hemen belli ediyor. Sizin burcunuzun yalan öyle konusundaki performansını merak ediyor musunuz?

İKİZLER BURCU

Kararsız ve çabuk dağılan karaktere sahip olan İkizleri yalan söylediği anda gözlerini sağa sola kaçırmaları ele verir.

BAŞAK BURCU

Başak burcu yalana fazla başvurmasa da zaman zaman yalan söylerler. Bir Başak'ın yalan söylediğini stresli şekilde bacaklarını sallamasından anlarsınız.

ASLAN BURCU

Aslan burcu insan bazen pembe yalanlar söyler. Yalan söylediği zaman da hiç mütevazi olmaz konuyu olabildiğine abartır, abartılı sözlere ek olarak farklı davranışlar sergiler.

BALIK BURCU

Balık burcu pek tartışmaya girmez, suya sabuna dokunmaz. Tartışma yaşanmaması için yalan söyler ama yalan söylerken de tutarsız davranışlar sergiler. Davranışları öyle tutarsızlaşır ki gülerken birden ağlamaya başlayabilir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.