Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
31.07.2019 15:49

Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor

Bazı burçlar yalanlarını hayat boyu saklıyor, bazısı ise son ana kadar direniyor. Ancak bazı burçlar var ki davranışlarıyla yalan söylediğini hemen belli ediyor.

Haber: Bu burçlar yalan söylediğini hemen belli ediyor

Burcunuzun renginizi belli etmediğini düşünüyorsanız o kadar emin olmayın. Çünkü bazı burçlar yalan söylediğini davranışlarıyla hemen belli ediyor. Sizin burcunuzun yalan öyle konusundaki performansını merak ediyor musunuz?

İKİZLER BURCU

Kararsız ve çabuk dağılan karaktere sahip olan İkizleri yalan söylediği anda gözlerini sağa sola kaçırmaları ele verir.

BAŞAK BURCU

Başak burcu yalana fazla başvurmasa da zaman zaman yalan söylerler. Bir Başak'ın yalan söylediğini stresli şekilde bacaklarını sallamasından anlarsınız.

ASLAN BURCU

Aslan burcu insan bazen pembe yalanlar söyler. Yalan söylediği zaman da hiç mütevazi olmaz konuyu olabildiğine abartır, abartılı sözlere ek olarak farklı davranışlar sergiler.

BALIK BURCU

Balık burcu pek tartışmaya girmez, suya sabuna dokunmaz. Tartışma yaşanmaması için yalan söyler ama yalan söylerken de tutarsız davranışlar sergiler. Davranışları öyle tutarsızlaşır ki gülerken birden ağlamaya başlayabilir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52