Bora Akkaş ve Seda Türkmen boşanıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.08.2019 13:58

Bora Akkaş ve Seda Türkmen boşanıyor

Oyuncu Bora Akkaş ve meslektaşı eşi Seda Türkmen boşanıyor. İki yıl önce dünyaevine giren ünlü çift, Seda Türkmen'in boşanma dilekçesi vermesiyle ayrılık noktasına geldi.

Haber: Bora Akkaş ve Seda Türkmen boşanıyor

İki oyuncu bora Akkaş ve Seda Türkmen iki yıl önce Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapılan romantik bir düğünle evlenmişti. Bir süredir çiftin evliliklerini yürütemedikleri iddia edilen çift boşanma kararı aldı.

ANLAŞARAK AYRILACAKLAR

İki yıllık evlilik sürecinde aradıkları mutluluğu bulamayan çift, boşanmaya karar verdi. Avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Seda Türkmen, Bora Akkaş' boşanma davası açtı. Çiftin anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor