Bomba iddia! Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor Haberi - yenikadin.com
20.06.2019 12:55

Bomba iddia! Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor

Babalar gününde yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Özcan Deniz'in Feyza Aktan ile boşanacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Haber: Bomba iddia! Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor

15 ay önce Feyza Aktan'ın hamile olması ile nikah masasına oturan çiftin mutluluğuna gölge düştü. Özcan Deniz'in eşinden boşanma kararı aldığı ileri sürüldü.

EVLİLİKLERİNİ NOKTALIYORLAR

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, babalar günüde imalı bir paylaşım yapan Özcan Deniz, eşi Feyza Aktan'dan boşanıyor. 15 aydır devam eden evliğin bu noktaya gelmesindeki neden ise henüz bilinmiyor.

YAYIN YASAĞI KONULDU

Daha önce haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan çiftin, çekişmeli bir dava ile evliliklerini noktalayacaklarını söylenmişti.Bunun yanında gizli görünen dava dosyasına yayın yasağı da getirildi.

İkili daha önce de boşanma haberlerini bu fotoğrafla yalanlamıştı

BABALAR GÜNÜ PAYLAŞIMI

Babalar günüde sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özcan Deniz, paylaşımına "Sen yaşadığın her şeyin üstündesin. Her şeye de değersin oğlum. Elimizde acımadan bu günümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim. En yakın arkadaşım sana doğduğunda söz verdiğim gibi hep yanındayım. Babalar günüm kutlu oldu" notu eklemişti.

KUZEY ADINI VERDİKLERİ OĞULLARI VAR

47 yaşındaki Özcan Deniz ve 27 yaşındaki Feyza Aktan'ın Kuzey isimli bir de oğulları var.Yeni Magazin Haberleri