Biz Evde Yokuz "Yeni Yerler Görmekten Büyük Keyif Alıyoruz" Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Biz Evde Yokuz "Yeni Yerler Görmekten Büyük Keyif Alıyoruz"

Birbirinden seçkin konu ve konuklarıyla şimdiye kadar 33 kez düzenlenen Akra Talks'un Eylül ayında gerçekleştirilen 34'üncü programının konukları Biz Evde Yokuz'dan tanıdığımız Duygu Pınar Şar ve Bilgehan Çelik oldu.

Haber: Biz Evde Yokuz 'Yeni Yerler Görmekten Büyük Keyif Alıyoruz'

Akra Urban Social Lounge'ta gerçekeştirilen sohbette; Biz Evde Yokuz'un başlangıç hikayesini anlatarak konuşmasına başlayan Duygu Pınar Şar, "Birçok kişi bizi gezgin olarak tanımlasa da amacımız kesinlikle gezgin olmak değildi. Bu nedenle yola, gezgin olmayı hayal ederek çıkmamıştık. Çünkü ikimiz de hayatımıza farklı deneyimler katmak istiyorduk, inanın hala katmak istediğimiz bir sürü şey var" dedi.

BİRLİKTE GEZMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ

Birbirlerini bulmanın çok büyük bir şans olduğunu ifade eden Bilgehan Çelik, "Biz gezmenin ve birlikte olmanın yanı sıra aynı zamanda şirketimizde ortağız da. Ancak deneyimlerimiz bize herkesin sorumluluk alanını bilmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini öğretti. Herkes kendi sorumluluğunu bilerek, ona göre hareket ederse inanın birlikte bir şeyleri yapmak çok daha zevkli bir hale geliyor" şeklinde konuştu.

DENEYSEL BİR HAYAT YAŞIYORUZ

Bir evlerinin olup olmadığıyla ilgili yöneltilen soruya ise gülümseyerek cevap veren Şar konuşmasına şu sözlerle devam etti: "En başta da dediğimiz gibi, biz çok deneysel bir hayat yaşıyoruz. Gerçekten merak edenler için söyleyelim. Evet, şu anda bir evimiz var ama bir dönem cidden yoktu" dedi.

ALT YAPI SORUNU OLAN YERLERİ DUYURMUYORUZ

Gezip gördükleri bazı yerleri paylaşmadıklarını belirten Biz Evde Yokuz, doğaya verilen zararlar, ormanlara atılan çöplerden dolayı büyük üzüntü duyduklarını, sırf bu yüzden alt yapı sorunu olan keşfedilmemiş güzel yerlerin tanıtımını yapmadıklarını belirttiler.

Düzenlendiği ilk günden bu yana büyük bir beğeniyle takip edilen Akra Talks, sürpriz konu ve konuklarıyla bu sezon da yine dopdolu geçmeye devam edecek.

21.9.2018 15:56 [11256005]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.