Esra Dermancıoğlu, Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda edecek Haberi - yenikadin.com
20.02.2021 21:09

Esra Dermancıoğlu, Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda edecek

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, kadrosundaki yaprak dökümünü sürdürmeye kararlı. Vahide Gördüm ve Uğur Güneş'in ardından iddialı yapım, dizinin kötü karakteri Esra Dermancıoğlu'nu intiharla kadrodan çıkaracak.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, yayınlandığı günden bu yana soluksuz takip edilen iddialı diziler arasındaki yerini sağlam bir şekilde koruyor.

Bir Zamanlar Çukurova, Esra Dermancıoğlu için çanları çalmaya başladı

VEDA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Perşembe akşamları izleyici ile buluşan güçlü yapım, farklı bölümlerle başrol karakterlerine bir bir veda etmişti. Önce Vahide Gördüm ardından ise Uğur Güneş'in kadrodan ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova, bu kez dizinin kötü karakteri Esra Dermancıoğlu'nu kadrodan çıkarıyor.

İNTİHAR EDECEĞİ KONUŞULUYOR

Magazin kulislerinde dolaşan bilgiye göre ünlü oyuncu, diziden rolü gereği intihar ederek ayrılacak. Bir Zamanlar Çukurova'nın entrikaları ile bilinen oyuncusu, dizide doktor Müjgan'ın halası Behice karakterine hayat veriyor.Yeni Magazin Haberleri

 • Seyhan Şaşko Ersin Düzen'le tanışma anını ilk kez açıkladıSeyhan Şaşko Ersin Düzen'le tanışma anını ilk kez açıkladı

  Seyhan Şaşko, geçtiğimiz ay evlendiği Ersin Düzen'le nerede ve ne zaman tanıştıklarını ilk kez Instagram'dan açıkladı. Hayranlarının sorularını yanıtlayan Şaşko, içten cevaplar verdi. İşte detaylar...

 • Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdiMaddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi

  Katıldığı bir televizyon programında özel hayatına ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç, "Maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz?" sorusunu yanıtladı. Devletçi bir adam olduğunu söyleyen Ortaç, "Devletin başına Kemal Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Tayyip Beyi kişilik olarak seviyorum. Yakın temasım oldu. Bana ne kıyağı olacak" dedi.

 • Vitr namazı farz mı? Diyanet fetvaları!Vitr namazı farz mı? Diyanet fetvaları!

  Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı, vatandaşlardan gelen dini soruları yanıtlıyor. Bu kapsamda vatandaşların en çok sorduğu sorulardan biri olan Vitr namazı farz mı? konusunda detaylı açıklama yapıldı. Peki, Vitr namazı farz mı?

 • Seren Serengil: Beynime oksijen gitmiyorSeren Serengil: Beynime oksijen gitmiyor

  Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden Seren Serengil, sosyal medyadan takipçilerine seslendi.

 • Şilan Makal hamilelik pozlarını paylaştıŞilan Makal hamilelik pozlarını paylaştı

  Geçtiğimiz yıl pandemi tedbirleri nedeniyle aile arasında sade bir düğünle Şener Özbayraktar ile evlenen oyuncu Şilan Makal, ilk kez hamilelik pozlarını paylaştı.