Bir Mandal Yardımı ile Ağrılarınızı Yok Eden Basınç Noktaları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.05.2019 11:37

Bir Mandal Yardımı ile Ağrılarınızı Yok Eden Basınç Noktaları

Ağrılarınızı ve problemlerinizi kulağınızdaki bazı noktalara hafifçe basınç yaparak geçirebilirsiniz. Bir mandal yardımı ile yapacağızı baskı, bölgesel ağrılarınızdan kurtulma yolu.

Haber: Bir Mandal Yardımı ile Ağrılarınızı Yok Eden Basınç Noktaları

Bir masaj türü olan basınç noktalarına hafif basınç uygulayarak ağrıları geçirme, literatürde refleksoloji olarak geçiyor. İnsanı rahatlatan bu yöntemi size sunmadan önce ağrılarınız için doktora görünmenizde fayda olduğunu da hatırlatalım.

SIRT VE OMUZ AĞRILARI İÇİN KULAK UCU

ORGANLARDAN KAYNAKLANAN İÇ AĞRILAR İÇİN İLK NOKTANIN HEMEN ALTI

EKLEM AĞRILARI İÇİN ÜST ORTA KISIM

SİNÜS VE BOĞAZ AĞRILAR İÇİN ALT ORTA KISIM

SİNDİRİM PROBLEMLERİ İÇİN KULAK MEMESİNİN HEMEN ÜSTÜ

BAŞ AĞRILARI VE KALP PROBLEMLERİ İÇİN KULAK MEMESİYeni Sağlık Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.