Bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 4 sinyal Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 14:54

Bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 4 sinyal

İnsan ilişkileri biraz karmaşıktır. Bu dengenin arasında kaybolmamak için bazen ayrılıklardan sonra kendimize mola vermemiz gerekebilir. Bu molalar kafamızı ve kalbimizi dinlendirmek için bir ferahlıktır.

Haber: Bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 4 sinyal

Ayrılıklardan bir süre sonra can sıkıntısı ve duygusal boşluk en sık karşılaşılan sorunların başındadır. Bu ikileme düştüğümüzde genelde bir ilişki ya da bir partner arayışına gireriz. İşte bu noktada kendimize bazı sorular yöneltmeliyiz. İşte bu önemli soruları sizin için hazırladık.

YALNIZ KALMAKTAN KORKMAMAK

İnsan tek başına bir bireydir. Kendi işleri yapmak zorunda oldukları ve yapmak istedikleri vardır. Bu durumda eğer kafanızı yastığa koyduğunuzda kendinizi rahat hissediyor, illa yanınızda aileden bir birey ya da bir arkadaş aramıyorsanız yani yalnız olmaktan korkmuyorsanız bir ilişkiye hazırsınız denilebilir.

YANINIZA BİR TAMAMLAYICI ARAMIYORSANIZ

Tek başına sinemaya gitmek, bir kitap kafede vakit geçirmek ya da tek başına alışverişe çıkmak… Eğer yanınızda illa birini aramıyorsanız insanları yanınıza bir tamamlayıcı olarak değilde bir yoldaş olarak görüyorsanız ilişki düşünme evresi sizin için gelmiş demektir. Çünkü sevgili olma durumu aslında birbirine yoldaş olmaktır.

KENDİ İLGİ ALANLARINIZIN FARKINDAYSANIZ

Kendi istek ve arzularınızın farkındaysanız, ben bunu ve bunu istiyorum ve bu şekilde istiyorum diyebiliyorsanız, yine bir ilişkiye kapılarınızı açabilirsiniz.

İNSANLARA GÜVEN PROBLEMLERİNİZİ AŞTIYSANIZ

Ayrılıklar genelde kalp kırıcıdır. Hele ki ilişki aldatılmayla bittiyse çok daha sıkıntılı bir süreç sizi bekler. İnsanlara olan inanç ve güven oldukça azalır. İşte bu süreci sağlıklı bir şekilde aştıysanız ve çevrenize artık çok daha rahat güvenir ve inanır olduysanız siz de yeni biri ile tanışabilir durumdasınız demektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56
 • Karın bölgesindeki yağlardan 8 adımda kurtulun!
  Karın bölgesindeki yağlardan 8 adımda kurtulun!

  Bel çevreniz kalınlaştı mı? Kilo vermenize rağmen karın bölgenizdeki yağlardan hala kurtulamadınız mı? Kilo sorunu olsun veya olmasın karın bölgesindeki yağlanma birçoğumuzun ortak derdi. Ülkemizde yapılan bir çalışmaya göre, 20 yaş ve üzerindeki her 100 kişiden 34'ünde abdominal obezite, bir başka deyişle karın ve bel çevresinde yağlanma var.

  29.11.2019 11:48
 • Yatak odanız işgal altında!
  Yatak odanız işgal altında!

  Ev tozu akarı olarak bilinen mitelar, gözle görülemeyecek kadar küçük sekiz ayaklı haşerelerdir. Karanlık, nemli ve sıcak ortamlarda yaşayan bu ev tozu akarları, en çok yatak odalarındaki yatak, yastık, yatak takımları, battaniye, halılar, kumaş kaplı mobilyalar, tüylü oyuncaklar, peluşlar ve perdelerde bulunur.

  29.11.2019 11:19