Bir ilişkinin olmazsa olmazı 6 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Bir ilişkinin olmazsa olmazı 6 şey

Her ilişkinin kendi içinde değişkenleri ve farklı durumları vardır. Ancak ne olursa olsun bir ilişkinin olamazsa olmazı 6 şey, her ilişkide korunmalıdır.

Haber: Bir ilişkinin olmazsa olmazı 6 şey

İlişkinizin ister başında ister ortasında ister de ileri safhalarında olun. Ne olursa olsun ilişkide korunması gereken hususlardan geri adım atmayın.

1. SAYGI

İlişkinin hangi döneminde olursanız olun, mutlaka karşılıklı saygıyı muhafaza edin. Bazı konularda sevgilinizle fikir ayrılığına düşseniz de karşılıklı olarak saygıyı korumalısınız. Eğer ilişkinizde saygı yoksa, ilişkinizin çok sağlıklı ilerlemeyeceği ortadadır.

2.ÖNEMLİ HİSSETMEK

Bir ilişkide beklenti içinde olmanız gereken ilk şey önemli olmaktır. Sevgilinizin sizin ilgilerinize ve ihtiyaçlarınza önem veriyorlar olması ve size zaman ayırıyor olması gerekir. Siz de ilişkinin sağlıklı ilerlemesi için aynı şekilde sevgilinize karşılık vermelisiniz.

3.ORTAK HEDEFLER BELİRLEMEK

Biri ilişkinin ömrünü belirleyen en önemli şeylerden biri uzun vadeli plan yapmaktır. Sevgilinizle aynı istekler doğrultusunda hareket etmeli, aynı hedefi amaçlamalısınız. Eğer sevgilinizin ilişkinize dair gelecekle ilgili beklentileri belirsizse bu konuya eğilin ve ilişkinizin geleceğini gündemde tutun.

4. MÜKEMMEL İLETİŞİM

İlişkiyi var eden ve ilerleten şey, iletişimdir. Sevgilinizle her şeyi konuşabiliyor olmak, sorunları çözmek, güzel eyler paylaşmak sağlıklı bir ile iletişimin göstergeleridir.

5.SORGUSUZSEVMEK

İlişkinizde aşkı doyasıya hissetmelisiniz. Sorgusuz, eksiksiz tam şekilde aşkı hissetmeli ve partnerinize hissettiklerinizi yansıtmalısınız. Bu, ilişkinizi uzun yıllara taşımanın sırrıdır.

6. SORUMLULUK

Güven duygusu ile aynı hisleri çağrıştıran sorumluluk, ilişkiyi taşıyan ve temellerini sağlamlaştıran kavramdır.Sorumluluk duygusunun eksilmesi güven duygusunun da eksilmesine neden olacağı için ilişkinizde sevgilinizle aranızdaki sorumluluk duygusunun korunmasına çok dikkat etmelisiniz.

28.05.2019 16:58 [12094442]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.