Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
26.07.2019 09:02

Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Erkekler duygularını açık açık ifade edemezler ama hal ve hareketleri onların ne düşündüklerini tüm gerçekliğiyle ortay koyar.

Haber: Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Erkekler her ne kadar ketum olsa da hareketlerine bakarak sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Biraz dikkatli bakın belki de sizden hoşlanıyordur.

DETAYLARI KAÇIRMAZLAR

Hoşlanan erkek size dair her şeye önem verir. İlgileriniz, isteklerinizve sizi ilgilendiren her şeyi hafızalarına kaydederler. Eğer bir erkek size sizin bile fark etmediğiniz detayları aklında tutuyorsa aşık olduğu içindir.

MERAK VE KONUŞMA İSTEĞİ

Karşınızdaki erkek sizin hakkınızdaki her şeyi merak ediyor ve size dair her şeyle ilgileniyorsa bu durum size yakınlaşma isteğinden ileri geliyordur. Devamlı sizle konuşma çabaları da bu fikri destekliyor.

TENSEL DOKUNUŞ

Hoşlanan erkek dokunmak ister. Size karşıda yanılmaz bir dokunma arzusu gösteriyorsa size aşık demektir. Yürürken küçük dokunuşlar ve küçük temaslar sizden hoşlandığını gösterir.

JEST VE MİMİKLER

Hoşlanan erkek sadece konuşmalarıyla değil jest ve mimikleriyle de kendini beli eder. Çene ve boyun kaslarındaki gerginlik size karşı güzel duygular beslediğini gösterir. Bunun yanında size gülümsüyorsa size olan duygularını engelleyemiyor demektir.

BAKIŞLAR ÖNEMLİ

Erkeklerin dilleri yalan söylese de gözleri yalan söylemez. Hoşlanan erkek gözleriniz sizden alamaz. Uzun uzun gözlerinize bakar ve tepeden aşağı sizi süzer. Her fırsatta tepeden aşağı sizi süzerek göz teması kurmaya çalışırlar.

SAÇLA OYNAMAK

Hoşlanan erkek bazı istemsizce gelişen davranışlar gösterir. Karşınızdaki erkek ellerini nereye koyacağını bilemiyor ve devamlı saçıyla oynuyorsa size aşık demektir.

İLTİFAT YAĞMURU

Hoşlanan erkek en kadar içine kapansa da fırsatını bulduğunda sizi iltifat yağmuruna tutar. İşe biraz da mizah katarlar. Bu durum sizi de yavaş yavaş etkilemeye başlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52