Bir ay boyunca limonlu su içince bunlar oluyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
22.07.2019 15:40

Bir ay boyunca limonlu su içince bunlar oluyor

Sağlık açısında birçok faydayı bünyesinde barındıran limon düzenli tüketilmesi halinde birçok farklı faydayı da açığa çıkartıyor. 1 ay boyunca limonlu su içtiğinizde yaşadığınız değişim sizi de çok şaşırtacak.

Haber: Bir ay boyunca limonlu su içince bunlar oluyor

1 ay boyunca aç karna ılık limonlu su içerseniz tıbbi olarak da kanıtlanmış birçok etki ile şifa bulacaksınız. İşte bir bardak limonlu su ile gelen şifalar…

Enfeksiyon ve hastalıklara çözüm: Limonlu su patojenik bakterilerin büyümesini ve çoğalmasını önleyerek enfeksiyon ve hastalıkların oluşumunu engeller.

Ürik asidi eritir: Limonlu su ürik asidi eritir. Böylece romatizmal hastalıklara çare olur.

Mide ekşimesine birebir: Limonlu su içinde bulunan kalsiyum ve oksijen ile midenin rahatlamasını sağlar. Ayrıca karaciğeri de kuvvetlendirir.

Kanserle savaşıyor: Tümör önleyici etkisi olan limonlu, kanserle savaşır.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.