Bim 21 Mayıs Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Temizlik Ürünlerinde Büyük İndirim Var! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.05.2019 10:32

Bim 21 Mayıs Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Temizlik Ürünlerinde Büyük İndirim Var!

Bim 21 Mayıs Salı tarihli aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Katalogda deterjan, sabun ve temizlik ürünlerinde büyük indirimler ve sürprizler var.

Haber: Bim 21 Mayıs Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Temizlik Ürünlerinde Büyük İndirim Var!

Ev ürünlerinde en uygun fiyatlı kataloglarından biri olan aktüel ürünler, 21 Mayıs 2019 tarihi itibari ile raflarda olacak. Ev temizlik ürünlerinde fırsatlar katalogda yerini aldı. İşte, Bim 21 Mayıs aktüel kataloğu...

TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM!

6 kilo toz deterjan 38.50 TL.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.