Beyazıt'tan evlilik itirafı: Denedim de olmadı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.09.2019 10:58

Beyazıt'tan evlilik itirafı: Denedim de olmadı!

Beyazıt Öztürk, Hülya Koçyiğit'in sunuculuğunu yaptığı programa konuk oldu. Beyazıt Öztürk, Hülya Koçyiğit'in "Evlilik seni korkutuyor mu?" sorusuna itiraf gibi bir cevap verdi.

Haber: Beyazıt'tan evlilik itirafı: Denedim de olmadı!

Hülya Koçyiğit, programında konuk ettiği Beyazıt Öztürk'e "Evlilik seni korkutuyor mu?" sorusunu yöneltti. Beyazıt, Koçyiğit'in sorusuna ''Herkesin farklı bir aile kıstası var. Denedim de olmadı! Zor zanaat. Yoksa korkmuyorum.'' diyerek cevap verdi.

"DENEDİM DE OLMADI!"

Sık sık evlilik ile ilgili sorularla karşı karşıya kalan Beyazıt Öztürk'e bu kez Hülya Koç yiğit aynı soruyu sordu: "Evlilik seni korkutuyor mu?" Beyazıt Öztürk, Hülya Koçyiğit'in sorusuna dikkat çekici bir cevap vererek ''Herkesin farklı bir aile kıstası var. Denedim de olmadı! Zor zanaat. Yoksa korkmuyorum.'' sözleri ile cevap verdi.Yeni Magazin Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.