Bergüzar Korel'i ağlatan hediye Haberi - yenikadin.com
28.08.2019 11:18

Bergüzar Korel'i ağlatan hediye

Dün 37. yaşına basan başarılı oyuncu Bergüzar Korel, fan kulübünden gelen hediye ile göz yaşlarını tutamadı.

Haber: Bergüzar Korel'i ağlatan hediye

Güzel oyuncuya doğum günü adına uluslararası fan kulübü anlamlı bir hediye verdi. Bir süredir bu hediye için bağış toplayan kulüp, 27 ağustos günü Korel'e ulaşıp hediyeyi verdiler.

KAMBOÇYA'DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EV

Bergüzar Korel'e hayranların bu duygusal hediyesi son derece sürpriz oldu. Toplanan bağışlarla Muson yağmurları sonucu evini kaybetmiş bir aileyi sevindiren ve yuvalarını yeniden yaptıran fan kulüp, Korel'i çok mutlu etti.

'GÖZ YAŞLARIMI TUTAMIYORUM'

Sosyal medya hesabından hem hediyeyi hem de mutluluğunu paylaşan Korel, "Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşatıyorsunuz bana.. Yeryüzündeki tüm sözcükler anlamını yitiriyor yaptığınız güzelliklerle.. Ne mutlu bana ki dünyayı güzelleştirmek için kalbini,varını,yoğunu ortaya koyan bir ailem var. İyi ki varsınız berguzarkoreluniversalfanclub' şeklinde bir paylaşım yaptı.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?