Beren Saat'in haftalığı dudak uçuklatıyor Haberi - yenikadin.com
27.08.2019 11:23

Beren Saat'in haftalığı dudak uçuklatıyor

Türkiye'nin hem en çok konuşulan hem de en çok kazanan kadın oyuncularından birisi olan Beren Saat yeni dizisi Atiye için açıklanan bölüm başı ücret ile ağzıları bir kez daha açık bıraktı.

Haber: Beren Saat'in haftalığı dudak uçuklatıyor

Bölüm başı tam 200 bin Türk Lirası alması belirlenen Saat'in rol arkadaşları Metin Akdülger,, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun gibi isimlerin ücretleri henüz açıklanmadı.

RESSAMA HAYAT VERECEK

Göbeklitepe'de bir kazıda karşılaştıklarıyla hayatı tamamen değişen bir ressamı canlandıracak olan Saat'in dizisinin bölümlerinin 40 dakika süreceği belirtilmişti.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 19 - 25 Ekim haftasında burçları neler bekliyor?

 • Mamografi hakkında 10 soru 10 cevapMamografi hakkında 10 soru 10 cevap

  nadolu Sağlık Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Muhittin Mümtaz Özarar, Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında mamografi ile ilgili sık sorulan 10 soruyu şöyle yanıtladı...

 • Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?Kadınlar hangi alışverişlerden sonra pişman oluyor?

  Kredi kartı hesap kesim tarihinden hemen sonra ya da yüklü bir taksidin sona ermesinin ardından yapılan alışverişler, en fazla pişmanlık duyulanlar oluyor.

 • Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?Sonbaharda kaş bakımı nasıl olmalı?

  Tüm ruhsal ve fiziksel dengeleri değiştiren sonbahar mevsimine uyum sağlamaya çalışan vücudumuz ise bu geçiş sürecinde saç dökülmesi ve cilt problemleri gibi bazı fiziksel değişimler yaşayabiliyor. Bu duruma bir de mevsim geçişleri ilişkili ruhsal dalgalanmaların da eklenmesi kaş dökülmesi gibi olumsuz sonuçlara sebep olabiliyor.

 • Dış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirtiDış gebelik yaşadığınızı gösteren 6 belirti

  Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın bir kadının rahminin dışında, karnının başka bir yerinde büyümesidir. Bu durum hayatı tehdit eden kanamalara neden olabilir ve tıbbi müdahaleyi gerektirir.