Bengü, kızının mevlidini okuttu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 09:48

Bengü, kızının mevlidini okuttu

Bengü, Ağustos ayında dünyaya gelen kızı için mevlit okuttu. Ünlü sanatçı, kızının 40 mevlidini sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Haber: Bengü, kızının mevlidini okuttu

Bengü 40 günlük olan bebeği için mevlit okuttu. Minik kızı Zeynep için yapılan 40 mevlidinden kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Bengü, paylaşımına "Zeynepimizin 40 mevlidini okuttuk. Allah kabul etsin." notunu ekledi.

"ALLAH KABUL ETSİN"

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Bengü, 40 günlük olan bebeği için okuttuğu mevlidi sosyal medya hesabından paylaştı. "Zeynepimizin 40 mevlidini okuttuk. Allah kabul etsin." notu ile yapılan paylaşımda Bengü'nün mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı. Bengü, dostlarının katılımı ile yapılan mevlit okumasına katıldıkları için arkadaşlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'