Beli İnce Gösteren Giyim Hileleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.05.2019 16:58

Beli İnce Gösteren Giyim Hileleri

Ekstra bir çaba sarf etmeden sadece pratik giyim hileleri ile belinizi ince gösterebilirsiniz. İşte belinizi daha ince göstermek için yapmanız gerekenler…

Haber: Beli İnce Gösteren Giyim Hileleri

Şık ve zarif görünüm için yediklerinize ve egzersiz düzenine dikkat ettiğiniz kadar kıyafetlerinizin uyumuna da dikkat etmelisiniz. Yanlış seçimler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir.

YÜKSEK BEL ETEK

Beliniz ince göstermenin en pratik yolu, yüksek bel etekler, belinizin ince ve zarif görünmesini sağlayacak.Bele kadar çıkan uzun ya da orta boy etek ile boyunuz da biraz daha uzun görünecek.

KEMER

Kıyafet kombinlerinizin olmazsa olmazı kemerler, ince görünmek için pratik bir seçenektir. belinizin en ince noktasına takacağınız kemer, kıyafetini iki paralı şekilde gösterecek ve zarif bir görünüm algısı oluşacak.

BOL KIYAFETLER

Bol kıyafetlerin geniş gösterdiği düşünülse de doğru bir kombinle bol kıyafetleri belinizi ince göstermek için kullanabilirsiniz.

PALTO ÜZERİNE KEMER

Tişörtü içeri sokun. Etek ile tişört kombinlerken tişörtü eteğin içine sokmak belinizde ince bir görünüm sağlayacaktır.

YÜKSEK BEL PANTOLONLAR

Belinizi ince göstermek konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri yüksek bel pantolonlar olacaktır. Bacaklarınızın da uzun görünmesini sağlayan bu dokunuş, zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

KALEM ETEKLER

İnce görünmenizi sağlayacak bir başka sihirli dokunuş da kalem eteklerdir. Kalem eteklerin belinizi ne kadar ince gösterdiğine kendiniz bile inanamayacaksınız.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.