Beklenmeyen Durumlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Beklenmeyen Durumlar

Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin gözüküyor

Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin gözüküyor. Aniden boşalmaya hazır bir huzursuzlukla karşılaşabiliriz. Yolculuklarda ve hareket halinde daha dikkatli duralım. Küçülmekte olan Ay ve Merkür'ün durumu iletişim ve görüşmelerde sıkışma, bitişler ve sonlanmalara işaret etmekte. Gençlerle, öğrencilerle ilgili konular da dikkat çekebilir.   Nelerden kaçınmalı ' Saat 9: 52'den itibaren İkizler burcuna ilerleyen Ay çift durumlar üzerinde düşünebileceğimizi, tam olarak karar vermekte zorlanabileceğimizi anlatmakta. Henüz yeniay doğmadan kalıcı kararlar vermek pek uygun olmayabilir. Şartları zorlamamak daha doğru bir seçenek. Günün geç saatlerinde duygularımıza daha yakın durabiliriz.
.Kaynak: Pembenar

12.6.2018 12:15 [10940518]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sezgiler Yol Gösterebilir
  Sezgiler Yol Gösterebilir

  Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde Mars’ın konumu kolayca kışkırtılabileceğimiz bazı hoş olmayan durumların cereyan ettiğini gösteriyor.

  1 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 2/Yılan İlişkilerimizde dengeli olalım.

  1 saat önce..
 • İşlem Görmüş Saçların Bakımı Nasıl Olmalıdır?
  İşlem Görmüş Saçların Bakımı Nasıl Olmalıdır?

  Sağlıklı saçlara sahip olmanın ilk şartı, kan değerlerinin sağlıklı olmasıdır. Bu da topyekûn sağlıklı bir vücut ve dengeli bir metabolizma anlamına gelir. Saç Bakım Uzmanı Serap Öztürk Niya, düzenli olarak uygulanan genel bakım programlarıyla her saçın daha kaliteli ve güçlü bir hale gelebileceğini söyledi.

  1 saat önce..
 • Mide Botoksu İşe Yarıyor Mu?
  Mide Botoksu İşe Yarıyor Mu?

  Norveçli bilim insanlarının 2004 yılında bu yana çeşitli denemeler sonucunda kilo vermede olumlu etkilerine dair onay verdikleri Mide Botoksu uygulaması Türkiye’de de kullanılmaya başlandı.

  1 saat önce..
 • Kurban Bayramı'nda Kırmızı Et Tüketirken Bunlara Dikkat!
  Kurban Bayramı'nda Kırmızı Et Tüketirken Bunlara Dikkat!

  Taze et tüketiminin arttığı Kurban Bayramı’nda, kurban etinin en az 24 saat bekletildikten sonra pişirilmesi gerektiğine dikkat çeken Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Tuğba Küçük; etin nasıl saklanması ve tüketilmesi gerektiği konusunda önemli bilgiler verdi.

  2 saat önce..