Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 10:58

Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayram ziyaretleri kültürümüzün en önemli parçalarından biridir ve bu önemli buluşmaya hediye alınarak gidilir. Siz de bayram ziyaretine gidecek ama alacağınız hediye konusuna kararsızsanız bayram hediyeleri seçeneklerine yakından bakabilirsiniz.

Haber: Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayramın coşkusunu sevdikleri ile beraber yaşamak isteyenler, bayram ziyaretleri yaparak bayram coşkusunu artırıyor. Bayram ziyaretine giderken de özel hediyeler armağan ediyorlar. Peki, siz bayram hediyenizi aldınız mı?

FİNCAN TAKIMI

Bayram ziyaretine giderken alınabilecek en güzel hediyelerden biri fincan takımıdır. Bu hediye ile uzun ve tatlı sohbetlerin kapısı açılır.

ÇAY BARDAĞI SETİ

Çay bardağı seti de fincan seti gibi keyifli sohbetlerin kapsını açan ideal bir bayram hediyesi seçeneğidir.

TÜTÜN KOLONYASI

Bayram ziyaretlerinin olamazsa olmazlarından kolonya, hediye olarak alınabilecek ideal seçeneklerden biridir.

ZEMZEM SUYU HURMA İKİLİSİ

Dini bir gün olması nedeniyle bayram ziyaretine giderken dini konseptli hediyeler alınabilir. Zemzem suyu ve hurma ikilisi bu noktada çok özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

ALLAH MUHAMMED YAZILI BİBLO

Dini günlerin anlam ve önemine uygun şekilde hediyeler, bayram ziyaretleri için ideal seçeneklerdir. Allah Muhammed yazılı biblo her görüldüğünde bayram gününü hatırlatacak özel bir hediyedir.

ALLAH MUHAMMED YAZILI TABLO

Allah Muhammed yazılı tablo, duvarda güzel bir detay olarak kalacak ve orada kaldığı süre boyunca nazik ziyaretinizin hatırasını taşıyacak.

ŞEKER & ÇİKOLATA

Bayram ziyaretinde çocukları sevindirmeden olmaz. Onlar için şeker ve çikolata almak çok yerinde bir tercih olacaktır.

SECCADE

Bayram ziyaretinin kültürel önemi yanında dini yönü de dikkate alındığında dini içerikli hediyeler doğru seçim olacaktır. Seccade hediyesi bu noktada ideal bir seçenektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17