Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 10:58

Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayram ziyaretleri kültürümüzün en önemli parçalarından biridir ve bu önemli buluşmaya hediye alınarak gidilir. Siz de bayram ziyaretine gidecek ama alacağınız hediye konusuna kararsızsanız bayram hediyeleri seçeneklerine yakından bakabilirsiniz.

Haber: Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayramın coşkusunu sevdikleri ile beraber yaşamak isteyenler, bayram ziyaretleri yaparak bayram coşkusunu artırıyor. Bayram ziyaretine giderken de özel hediyeler armağan ediyorlar. Peki, siz bayram hediyenizi aldınız mı?

FİNCAN TAKIMI

Bayram ziyaretine giderken alınabilecek en güzel hediyelerden biri fincan takımıdır. Bu hediye ile uzun ve tatlı sohbetlerin kapısı açılır.

ÇAY BARDAĞI SETİ

Çay bardağı seti de fincan seti gibi keyifli sohbetlerin kapsını açan ideal bir bayram hediyesi seçeneğidir.

TÜTÜN KOLONYASI

Bayram ziyaretlerinin olamazsa olmazlarından kolonya, hediye olarak alınabilecek ideal seçeneklerden biridir.

ZEMZEM SUYU HURMA İKİLİSİ

Dini bir gün olması nedeniyle bayram ziyaretine giderken dini konseptli hediyeler alınabilir. Zemzem suyu ve hurma ikilisi bu noktada çok özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

ALLAH MUHAMMED YAZILI BİBLO

Dini günlerin anlam ve önemine uygun şekilde hediyeler, bayram ziyaretleri için ideal seçeneklerdir. Allah Muhammed yazılı biblo her görüldüğünde bayram gününü hatırlatacak özel bir hediyedir.

ALLAH MUHAMMED YAZILI TABLO

Allah Muhammed yazılı tablo, duvarda güzel bir detay olarak kalacak ve orada kaldığı süre boyunca nazik ziyaretinizin hatırasını taşıyacak.

ŞEKER & ÇİKOLATA

Bayram ziyaretinde çocukları sevindirmeden olmaz. Onlar için şeker ve çikolata almak çok yerinde bir tercih olacaktır.

SECCADE

Bayram ziyaretinin kültürel önemi yanında dini yönü de dikkate alındığında dini içerikli hediyeler doğru seçim olacaktır. Seccade hediyesi bu noktada ideal bir seçenektir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'