Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler Haberi - yenikadin.com
7.08.2019 10:58

Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayram ziyaretleri kültürümüzün en önemli parçalarından biridir ve bu önemli buluşmaya hediye alınarak gidilir. Siz de bayram ziyaretine gidecek ama alacağınız hediye konusuna kararsızsanız bayram hediyeleri seçeneklerine yakından bakabilirsiniz.

Haber: Bayram ziyaretlerinde götürülecek hediyeler

Bayramın coşkusunu sevdikleri ile beraber yaşamak isteyenler, bayram ziyaretleri yaparak bayram coşkusunu artırıyor. Bayram ziyaretine giderken de özel hediyeler armağan ediyorlar. Peki, siz bayram hediyenizi aldınız mı?

FİNCAN TAKIMI

Bayram ziyaretine giderken alınabilecek en güzel hediyelerden biri fincan takımıdır. Bu hediye ile uzun ve tatlı sohbetlerin kapısı açılır.

ÇAY BARDAĞI SETİ

Çay bardağı seti de fincan seti gibi keyifli sohbetlerin kapsını açan ideal bir bayram hediyesi seçeneğidir.

TÜTÜN KOLONYASI

Bayram ziyaretlerinin olamazsa olmazlarından kolonya, hediye olarak alınabilecek ideal seçeneklerden biridir.

ZEMZEM SUYU HURMA İKİLİSİ

Dini bir gün olması nedeniyle bayram ziyaretine giderken dini konseptli hediyeler alınabilir. Zemzem suyu ve hurma ikilisi bu noktada çok özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

ALLAH MUHAMMED YAZILI BİBLO

Dini günlerin anlam ve önemine uygun şekilde hediyeler, bayram ziyaretleri için ideal seçeneklerdir. Allah Muhammed yazılı biblo her görüldüğünde bayram gününü hatırlatacak özel bir hediyedir.

ALLAH MUHAMMED YAZILI TABLO

Allah Muhammed yazılı tablo, duvarda güzel bir detay olarak kalacak ve orada kaldığı süre boyunca nazik ziyaretinizin hatırasını taşıyacak.

ŞEKER & ÇİKOLATA

Bayram ziyaretinde çocukları sevindirmeden olmaz. Onlar için şeker ve çikolata almak çok yerinde bir tercih olacaktır.

SECCADE

Bayram ziyaretinin kültürel önemi yanında dini yönü de dikkate alındığında dini içerikli hediyeler doğru seçim olacaktır. Seccade hediyesi bu noktada ideal bir seçenektir.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Pandemide kendimize iyi bakmanın yollarıPandemide kendimize iyi bakmanın yolları

  Bu günlerde insanların birbirine en sık söylediği şeylerden biri de kendilerine iyi bakmaları gerektiği. Dengeli beslenmek, spor yapmak gibi bilinen konuların dışında; kişilerin içsel motivasyonlarını sağlamaları ve dengelerini korumaları için neler yapılması gerektiğine dair bilgileri İlişkiler Koçu Pelin Narin Tekinsoy açıkladı.

 • 19-25 Nisan haftalık burç yorumları19-25 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 19-25 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Gebelerin çoğu Korona'yı belirtisiz geçiriyorGebelerin çoğu Korona'yı belirtisiz geçiriyor

  Covid-19 enfeksiyonunun hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından ailelerde endişelere neden olduğuna dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Levent Özçer konuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?