Batik Trendi Kıyafetleri ve Tırnakları Ele Geçirdi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.04.2019 14:59

Batik Trendi Kıyafetleri ve Tırnakları Ele Geçirdi

80'lerde hayatımıza giren batik parçalar, 2000'lerde altın çağını yaşamıştı. Sosyal medyanın gücüyle tekrar moda olan batik parçalar, kıyafetlerde trend olduktan sonra aynı etkiyi tırnaklarda da göstermeye başladı.

Haber: Batik Trendi Kıyafetleri ve Tırnakları Ele Geçirdi

Batik parçalar, diğer adıyla "Tie-Dye" nostalji olmaktan çıkıp yeni trend haline geldi. Kıyafetlerde etkisini gösteren akım, tırnaklara da geçti.

KIYAFETLERDE "BATİK" TRENDİ

Instagram: @alwaysjudging

Instagram: @emilisindlev

Instagram: @ganni

Instagram: @lucywilliams02

Instagram: @nnennaechem

TIRNAKLARDA "BATİK" TRENDİ

Instagram: @juliamurphree

Instagram: @justinemarjan

Instagram: @missladyfinger

Instagram: @nail_unistella

Instagram: @nailsbymeiYeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.