Başparmağınızın Şekli Kişiliğinizi Deşifre Ediyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Başparmağınızın Şekli Kişiliğinizi Deşifre Ediyor!

Sizi siz yapan birçok şey var, parmak iziniz, gözleriniz, sesiniz ve baş parmağınız. Evet, başparmağınız. Başparmağınız kişiliğiniz hakkında birçok şeyi deşifre ediyor.

Haber: Başparmağınızın Şekli Kişiliğinizi Deşifre Ediyor!

Başparmaklar genel olarak A, B, C, D ve E tiplerinde olur. Her başparmağı şeklinin kendine has özellikleri vardır.

A TİPİ BAŞPARMAK

Başparmağın alt ve üst kısmı birbirine eşitse A tipi başparmağa sahipsiniz demektir. Bu tip genel olarak uyumlu ve dengeyi bulmaya çalışan insan tipidir. Başparmağınız A tipindeyse öğrenme ve konuşma konusunda oldukça marifetlisiniz demektir. Ruh haliniz sakin, kişiliğiniz de iyidir. Etrafınızda sizin etkinizde olan birçok insan vardır. Çünkü başparmağı A tipinde olanlar yüksek empati becerisine sahiptir.

B TİPİ BAŞPARMAK

Başparmağınızın üst kısmı alt kısmından uzunsa B tipi başparmağa sahipsiniz demektir. B tipi başparmak, mükemmeliyetçilik demektir. Fikirlere odaklanan B tip başparmak, asla tatmin olmaz ve her şeyin düzenli tertipli olmasını ister. Takıntıya varan derecede hassas olan bu grup, mütevazilikten ve dürüstlükten ödün vermez.

C TİPİ BAŞPARMAK

Başparmağınızın alt kısmının üstü kısımdan büyük olması, başparmağınızın C tipinde olduğunu gösterir. C tipi başparmağı olan insanlar çok çalışkandır. Baş parmağı bu tipte olan insanlar başarıya ulaşmak için hep biraz daha fazla gayret ederler. Kendinden emin ve zeki insanlardır. Çok şaşırtıcı tepkileri olmayan bu grup insanları, güvenilir ve sadık kişiliğe sahiptir.

ESNEK BAŞPARMAK

Başparmağı esnek olanlar normalden fazla duygusaldır. Otostopçu başparmağı da denen bu tip, değişken koşullara kolayca uyum sağlayan karakteri yansıtır. Sanatsal yönü ağır ve tasarımcı kişiliği olan esnek başparmaklı insanlar, hedefe ulaşma ve problem çözme konusunda çok yeteneklidir.

DÜZ BAŞPARMAK

Başparmağı düz olan kişiler baskın karakterlidir. Her ne kadar dışarıdan bakınca sert ve katı bir görünümü olsalar da başparmağı düz olanlar etrafında etkileyici olarak algılanırlar. Bu durum güven duygusunu ve otoriteyi de beraberinde getirir.

3.4.2019 11:24 [11912278]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.