Astrolog Aysun Köşker, Gerçekleşen Yeni Ay'da Başak Burcunun Akılcı Ve Mantıklı Hareket Etmesi Gerektiğini Söyledi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Astrolog Aysun Köşker, Gerçekleşen Yeni Ay'da Başak Burcunun Akılcı Ve Mantıklı Hareket Etmesi Gerektiğini Söyledi

Astrolog, Aysun Köşker Koç, 9 Eylül'de gerçekleşen Yeni Ay'ın Başak Burcu ve diğer burçlara olan etkisini yorumladı. Astrolog Köşker, Başak burcunun, titiz, mükemmeliyetçi, çalışkan ve mütevazi gibi özellikler taşıdığını belirtirken, duygusallık gerektiren konularda, daha akılcı ve mantıklı davranılması gerektiğini ifade etti.

Karma Astrolog, Aysun Köşker Koç, 9 Eylül'de saat 21:01'de gerçekleşen Yeni Ay'ın Başak Burcu ve diğer burçlara olan etkisini yorumladı. Yeni Ay'ın Başak burcunun 17'nci derecesinde gerçekleştiğini ifade ederken, daha akılcı ve mantıklı davranması gerektiğini belirtti.

BAŞAK BURCU: TİTİZ, MÜKEMMELİYETÇİ, ÇALIŞKAN VE MÜTEVAZİ

Astrolog Koç, Yeni Ay'ın Başak burcunun 17'nci derecesinde gerçekleştiğini söylerken, "Başak burcu titiz, mükemmeliyetçi, çalışkan ve mütevazi gibi özellikler taşıyor. Meslek grupları olarak da mühendis, doktor, hemşire, biyologlar, kimyagerler gibi meslek gruplarını ilgilendirdiği için bu konularla ilgili olaylar daha ön planda olacaktır. Yeni ay sırasında yükselen de boğa var. Boğa sabit şeyleri sevdiği için, mentalite olarak bu açıdan bakacağız." dedi.

"DAHA AKILCI VE MANTIKLI HAREKET EDERSEK OLUMLU ETKİLER KAZANABİLİRİZ"

Yeni ayın 6. evrede gerçekleşmesiyle en çok etkilenecek konular, iş hayatımız, günlük işlerimiz, çalışanlarımızla ilgili konular ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacaktır. Ayrıca Yeni Ay'ın ülkemiz haritasının, Uranüs ve Venüs ile karşıtlık yapan bir konumla gerçekleşmesiyle maalesef ekonomik olarak olumsuz gelişmelerin olma ihtimali görülmektedir. Duygusallıklarla karar verdiğimiz konularda daha akılcı ve mantıklı hareket edersek olumlu etkiler kazanabiliriz.

9.9.2018 10:01 [11217031]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler
  Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler

  “Benim tansiyonum hep düşük” diyorsanız, tansiyon hastası olma riskiniz de düşük demektir. Ama bir grup düşük tansiyonlu bu kadar şanslı değil! Tansiyon hastası olmasalar bile yorgunluktan bulantıya, çarpıntıdan bayılmaya kadar varan günlük hayatlarını ve hayat kalitelerini etkileyebilen sorunlar yaşayabiliyorlar. Peki, düşük tansiyonla yaşamanın sırları neler? Kardiyoloji Uzmanı Dr. Yeşim Yılmaz Can bu kişilere yönelik genel ve acil durumlardaki yapabilecekleri konusunda önerilerde bulunuyor.

  2 saat önce..
 • 6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de
  6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de

  2013 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl 6’ncı etkinliğiyle tüm şehir kadınlarını bisikletleriyle birlikte buluşma noktalarına davet ediyor.

  2 saat önce..
 • Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?
  Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?

  Tükenmez kalem lekesi en zor çıkan lekelerden biridir. Özellikle kıyafetlerinize sık sık bulaşan tükenmez kalemi nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, bu haberimiz sizin için. Gömlekten, pantolondan, halıdan, kumaştan, koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkarmak için pratik ve kolay yöntemleri paylaştık. Peki, tükenmez kalem nasıl çıkar?

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 10/Fırtına Gelecek yönünde düşünebiliriz.

  20.9.2018 19:30
 • Sakin Kalalım
  Sakin Kalalım

  Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin ve bu durum duygusal açıdan hoş olmayan durumlara neden olabilir.

  20.9.2018 19:15