Bacakları uzun gösteren giyim hileleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.06.2019 12:24

Bacakları uzun gösteren giyim hileleri

Bacaklarınızın kısa olduğunuzu düşünüyorsanız ya da bacaklarınızı olduğundan daha uzun görünmesini istiyorsanız pratik giyim hileleri ile bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz.

Haber: Bacakları uzun gösteren giyim hileleri

Kombinlerinizi oluştururken sadece renk ve tasarım uyumunu değil bacaklarınızın durumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü doğru kıyafet seçimi ile bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

YÜKSEK BEL PANTOLONLAR

Bacaklarınızı uzun göstermenin en kolay yolu dar paçalı yüksek bel pantolonlardır. Topuklu ayakkabı tercihi ile ince ve uzun bacak görünüm elde edebilirsiniz.

AYAKKABI RENGİ

Bacaklarınızın uzun görünmesi için ten rengi ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı alırken renk seçimine dikkat ederek bacaklarınızın uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

YÜKSEK BEL ETEKLER

Yüksek bel etekle topuklu ayakkabı kombini bacaklarınızın uzun gösterecek giyim hilelerinden biridir. Üstelik bu kombini her mevsim kullanabilirsiniz.

BİLEK GÖRÜNÜMÜ

Ayak bileğini açıkta bırakan dar paça pantolonların bacaklarınızı uzun gösterdiğini biliyor muydunuz? Topuklu ayakkabı ile bu illüzyonun etkisini artırabilirsiniz.

FLATFORM AYAKKABILAR

Düz tasarımlı ve altında bir platform olan flatform ayakkabılar boyu uzun gösteriyor. Geniş yapısıyla bilekleri ince gösteren flatform ayakkabılar, ince ve uzun bir görünüm oluşturuyor.

BÜYÜK ÜSTLER

Dış görünümde illüzyon etkisi gösteren giyim hileleri ile bacaklarınızı uzun ve ince görünüyor. Büyük üst kıyafetleri tercih ederek vücudunuzun alt bölgesini ince ve uzun gösterebilirsiniz.

KALEM ETEKLER

Sadece bacaklarınızı değil tüm silüetinizi uzun gösterecek bir detay arıyorsanız, kalem etekleri tercih edebilirsiniz. Diz hizasında bir kalem etek tercih ederek bacaklarınızda ince ve uzun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'