Astrolojiye alternatif: Colorstrology Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.08.2019 08:37

Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Doğduğunuz ay ve renk eşleşmeleri ile kişiliğiniz hakkında gizli kalmış gerçekleri öğrenmek ister misiniz? Ünlü metafizikçi Michele Bernhardt tarafından "Colorstrology" olarak adlandırılan akıma göre karakterinizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haber: Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Metafizik dünyasının tanınmış isimlerinden Michele Bernhardt'ın "Colorstrology" şeklinde adlandırdığı akıma göre, doğduğunuz ay ve bazı renkler eşleştirilerek kişiliğiniz hakkında birtakım bilgilere ulaşılıyor.

OCAK / KARAMEL

Ocak ayında dünyaya gelenler, kararlı ve prensipli olur. Mantığı ön plana alan bu insanlar, kendi ayakları üstünde durmaya çalışırlar. Zaman zaman getirleseler de kendilerini toplayıp hedefe doğru yürümeye devam ederler.

ŞUBAT / SÜPER LEYLAK

Şubat ayında doğanlar renkli bir kişiliğe sahip olurlar. Geleceğe odaklanan bu insanlar, yüksek hayal gücüne ve yardımsever kişiliğe sahiptirler. Oldukça da duygusallardır.

MART / AQUA MAVİSİ

Sezgi yönleri ile dikkat çeken Mart ayı doğumlular, oldukça sempatiktirler. Çevrelerine yardım etmek için ellerinden geleni yapan bu insanlar, yakın çevresine fazla güvenir.

NİSAN / KOYU KIRMIZI

Yüksek enerjiye sahip olan Nisan doğumluların enerjisi bazen haddinden fazla olabilir. Bu yüzden yorulmak bilmez ve heyecanları da çok yüksek olur.

MAYIS / ÇİMEN YEŞİLİ

İyileştirme yönleri ile öne çıkan Mayıs doğumlular, renklerinden de anlaşılacağı üzere doğa ile çok alakalıdırlar. Stres oldukları zamanı lehlerine çevirir, eskisinden daha iyi olurlar.

HAZİRAN / ALTIN

Haziran ayında doğanlar canlı ve enerjik yapıya sahip olurlar. Olumlu işlere odaklanan bu insanların kolayca cesaretleri kırılsa da kendilerini kısa sürede toplarlar.

TEMMUZ / MERCAN

Temmuz ayı doğumlular, kendilerinden çok yakın çevrelerine fayda sağlarlar. Yardımsever ve rahatlatıcı olan bu insanlar, herkesin mutlu olması için çabalarlar. Bunun için bazen kendilerini bile ihmal ederler.

AĞUSTOS / GÜNEŞ PORTAKALI

İlham konusunda diğer aylara göre çok şanslı olan Ağustos ayı doğumlular, kendilerini başkalarına göre daha güçlü hissederler. Çevrelerinden bir adım önde olan bu insanlar, en iyiyi ve en özeli yapmaya çalışırlar.

EYLÜL / BEBEK MAVİSİ

Sanatçı ruha sahip olan Eylül ayı doğumlular, sorun çözme konusunda maharetlidirler. Onlardan kaçmaya çalışmanız boşuna, çünkü onlar duyulmak ve anlaşılmak isterler.

EKİM / GÖK MAVİSİ

Gök mavisinden anlaşılacağı üzere bu ayda doğan insanlar, huzura önem verirler. Ani değişimlerden uzak duran bu insanların amacı mutlu ve huzurlu olmaktır.

KASIM / BORDO

Oldukça yoğun ve göz önünde olan Kasım ayı doğumlular, her zaman yapacak farklı bir şey bulurlar. Oldukça tutkulu olan bu insanlar, vakitlerinin çoğunu dışarıda geçirirler.

ARALIK / LACİVERT

Doğru karar vermede ve mantıksal süzgeçleri kullanmada maharetli olan Aralık ayı doğumlular, çevresinde art niyet sezmezse yalan söylemezler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Aç karnına bunları asla yapmayın!
  Aç karnına bunları asla yapmayın!

  Aç karnına yaptığınız bazı şeyler sağlığınız için ciddi riskler oluşturuyor olabilir. Size olağan gibi gelen ve günlük rutinlerinize dönüşen bazı davranışları sağlığınız için terk etmeli ve sağlığınızı korumalısınız.

  2 saat önce..
 • İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler
  İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

  İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

  3 saat önce..
 • Jöleli muhallebi tarifi
  Jöleli muhallebi tarifi

  Evinizde tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli bir tarif hazırlamak ister misiniz? Özellikle çocuklarınızın çok seveceği jöleli muhallebi tarifi, tadı ve görüntüsüyle alışkanlık yapacak.

  4 saat önce..
 • BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı
  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı

  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda teknoloji ürünlerinden çocuk ürünlerine, dekorasyon malzemelerinden kişisel ürünlere kadar çok sayıda seçenek bulunuyor.

  5 saat önce..
 • 16-22 Eylül haftalık burç yorumları
  16-22 Eylül haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

  16.9.2019 08:38