Astrolojiye alternatif: Colorstrology Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.08.2019 08:37

Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Doğduğunuz ay ve renk eşleşmeleri ile kişiliğiniz hakkında gizli kalmış gerçekleri öğrenmek ister misiniz? Ünlü metafizikçi Michele Bernhardt tarafından "Colorstrology" olarak adlandırılan akıma göre karakterinizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haber: Astrolojiye alternatif: Colorstrology

Metafizik dünyasının tanınmış isimlerinden Michele Bernhardt'ın "Colorstrology" şeklinde adlandırdığı akıma göre, doğduğunuz ay ve bazı renkler eşleştirilerek kişiliğiniz hakkında birtakım bilgilere ulaşılıyor.

OCAK / KARAMEL

Ocak ayında dünyaya gelenler, kararlı ve prensipli olur. Mantığı ön plana alan bu insanlar, kendi ayakları üstünde durmaya çalışırlar. Zaman zaman getirleseler de kendilerini toplayıp hedefe doğru yürümeye devam ederler.

ŞUBAT / SÜPER LEYLAK

Şubat ayında doğanlar renkli bir kişiliğe sahip olurlar. Geleceğe odaklanan bu insanlar, yüksek hayal gücüne ve yardımsever kişiliğe sahiptirler. Oldukça da duygusallardır.

MART / AQUA MAVİSİ

Sezgi yönleri ile dikkat çeken Mart ayı doğumlular, oldukça sempatiktirler. Çevrelerine yardım etmek için ellerinden geleni yapan bu insanlar, yakın çevresine fazla güvenir.

NİSAN / KOYU KIRMIZI

Yüksek enerjiye sahip olan Nisan doğumluların enerjisi bazen haddinden fazla olabilir. Bu yüzden yorulmak bilmez ve heyecanları da çok yüksek olur.

MAYIS / ÇİMEN YEŞİLİ

İyileştirme yönleri ile öne çıkan Mayıs doğumlular, renklerinden de anlaşılacağı üzere doğa ile çok alakalıdırlar. Stres oldukları zamanı lehlerine çevirir, eskisinden daha iyi olurlar.

HAZİRAN / ALTIN

Haziran ayında doğanlar canlı ve enerjik yapıya sahip olurlar. Olumlu işlere odaklanan bu insanların kolayca cesaretleri kırılsa da kendilerini kısa sürede toplarlar.

TEMMUZ / MERCAN

Temmuz ayı doğumlular, kendilerinden çok yakın çevrelerine fayda sağlarlar. Yardımsever ve rahatlatıcı olan bu insanlar, herkesin mutlu olması için çabalarlar. Bunun için bazen kendilerini bile ihmal ederler.

AĞUSTOS / GÜNEŞ PORTAKALI

İlham konusunda diğer aylara göre çok şanslı olan Ağustos ayı doğumlular, kendilerini başkalarına göre daha güçlü hissederler. Çevrelerinden bir adım önde olan bu insanlar, en iyiyi ve en özeli yapmaya çalışırlar.

EYLÜL / BEBEK MAVİSİ

Sanatçı ruha sahip olan Eylül ayı doğumlular, sorun çözme konusunda maharetlidirler. Onlardan kaçmaya çalışmanız boşuna, çünkü onlar duyulmak ve anlaşılmak isterler.

EKİM / GÖK MAVİSİ

Gök mavisinden anlaşılacağı üzere bu ayda doğan insanlar, huzura önem verirler. Ani değişimlerden uzak duran bu insanların amacı mutlu ve huzurlu olmaktır.

KASIM / BORDO

Oldukça yoğun ve göz önünde olan Kasım ayı doğumlular, her zaman yapacak farklı bir şey bulurlar. Oldukça tutkulu olan bu insanlar, vakitlerinin çoğunu dışarıda geçirirler.

ARALIK / LACİVERT

Doğru karar vermede ve mantıksal süzgeçleri kullanmada maharetli olan Aralık ayı doğumlular, çevresinde art niyet sezmezse yalan söylemezler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.