Aslı Enver'den heyecanlandıran tek taşlı paylaşım Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.09.2019 11:30

Aslı Enver'den heyecanlandıran tek taşlı paylaşım

Murat Boz'a üçüncü kez şans veren Aslı Enver, sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Gün batımı pozu veren Aslı Enver'in parmağındaki tek taş yüzük dikkatlerden kaçmadı.

Haber: Aslı Enver'den heyecanlandıran tek taşlı paylaşım

Murat Boz'la tatile çıkan Aslı Enver, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı. Enver'in paylaşımında parmağında görülen tek taşlı paylaşıma kısa sürede çok sayıda beğeni geldi.

TEK TAŞ YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ

Çiftin barışmasının ardından evlilik haberi bekleyen takipçiler, Aslı Enver'in tek taşlı paylaşımı ile heyecanlandı. Sık sık beraber görünen çift, Kıbrıs'ta tatile yaptı. Tatilden kareler paylaşan Aslı Enver, son paylaşımı ile evlilik ışığı yaktı. Gün batımı pozu veren Aslı Enver'in parmağındaki tek taş, "Evleniyorlar" ihtimalini akıllara getirdi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor