Aşkın en güzel halini çizen ressam: Ron Hicks Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.09.2019 14:05

Aşkın en güzel halini çizen ressam: Ron Hicks

Amerikalı eşsiz yetenek Ron Hicks, 40'lı yaşlarının ortasında bir ressam. Tuvale yağlı boya tekniği ile yaptığı inanılmaz güzellikteki eserleriyle önce kendi ülkesinde sonra da meraklıları sayesinde tüm dünyada dikkat çeker oldu.

Haber: Aşkın en güzel halini çizen ressam: Ron Hicks

Ohio doğumlu olan başarılı ressam çocukluk yıllarını Kolarado'da geçirmiş. Henüz lise yıllarında resim yarışmalarında birçok adaylık ve ödül kazanan Hicks, yeteneğinin arkadaşları tarafında sürekli desteklendiğini söylüyor.

AŞKIN TÜM HALİ ONUN RESİMLERİNDE

Yağlı boya tekniği kullanan Amerikalı ressamın, insanın rüyalara dalmasını sağlayan harika tablolarının genel konusu aşk ve ikili ilişkiler. Temelde tutkunun ve heyecanın var olduğu saf sevgiyi görebileceğiniz tablolarıyla Ricks, gerçek mükemmelliği göstermek istediğini söylüyor.

'Ben sadece işimi yapmıyorum ben kendimi de tablolarımda yaşatıyorum. Her gün güzelliği görmeliyiz, her an güzel olanı görmeliyiz.' diyen yetenekli ressam saf sevgi olan ilişkileri tablolarına yansıtıyor.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38
 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31