Aşkı canlı tutmanın püf noktaları Haberi - yenikadin.com
9.09.2019 13:36

Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

Aşkınızın ilk günkü heyecanını korumak için önerilere ihtiyacınız var. Basit ve etkili yöntemlerle ilişkiniz ilk günkü hızına dönecek, monotonluğu geride bırakacaksınız.

Haber: Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

İlişkinizde heyecan rüzgarları estirmek ve birlikteliğinizin üzerindeki monotonluğu atmak, size zor gibi görünebilir ama bu, o kadar da zor değil. Çünkü basit ve sonuç getiren yöntemler, aşkınızı ilk günkü fırtınalı günlerine döndürüyor.

ŞEFFAF DAVRANMAK

Bazı birlikteliklerde çiftler birbirlerine karşı yargılayıcı davranabilir ya da davranışlar karşı tarafta yargılanıyormuş hissi verebilir. Bu şekilde davranmaktan ve bu durumu çağrıştırıcı tavırlar takınmaktan uzak durup şeffaf, adil ve tarafsız davranmak partnerleri ortak noktada buluşturur. Bu da ilişkide sıcak rüzgarların esmesini sağlayacaktır.

KAVRAMLARI NETLEŞTİRMEK

Çiftler birbirlerine duyduğu hisleri gizli tutmamalı, sözle ve somut hareketlerle bu duygularını ifade etmelidir. Çiçek almak, şiir yazmak ya da sevilen bir mekana gitmek hissedilen duyguları somutlaştırmak için etkili yollardandır.

FEDAKARLIKLAR

Bir ilişkide aşkı alevlendirecek en büyük adımlardan biri fedakarlıktır. Çok büyük şeyler yapmanıza gerek yok. Onu kalbini titretecek küçük özverilerde bulunmanız ilişkinizde küçük fırtınalar koparmaya yetecektir.

BİRAZ ESNEKLİK

Partnerlerin birbirlerine karşı bakış açılarını biraz değiştirmeleri gerekir. Karşı karşıya kaldığınız bir konuya farklı açılardan bakabilmeli ve bu açılardan en pozitif olanı devreye sokmalısınız. Bu adımı birkaç defa attığınızda işlerin ne kadar kolay hale geldiğini göreceksiniz.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Saçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlarSaçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlar

  Artan hava kirliliği, saç şekillendirici makineler ve kimyasal ürünler gibi sebeplerle saçlar zamanla yıpranabiliyor. Evde uygulanabilecek doğal ve basit birkaç yöntem ile saçlarınız eski sağlığına tekrar kavuşabilir.

 • Güne mutlu başlamanın 6 farklı yoluGüne mutlu başlamanın 6 farklı yolu

  Sabahları güne başlama şekliniz tüm günün enerjisini etkileyebilir. Hayatın tüm getirilerine rağmen bir günü olduğundan daha iyi hale getirmek için o günün sabahında kendinizi buna hazırlayabilirsiniz. Aşağıda sıralanan basit yöntemlerle siz de modunuzu yükseltin.

 • Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!

  Romantik bir yıl dönümüne yakışacak en güzel şey, özenle seçilmiş bir evlilik yıldönümü hediyesidir. Eşimiz için hazırladığınız şık bir akşam yemeğinde ona özenle hazırlanmış bir hediye armağan ederek ana büyü katabilir ve günü taçlandırabiliriz.

 • 1-7 Mart haftalık burç yorumları1-7 Mart haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 1-7 Mart haftasında burçları neler bekliyor?

 • Yüz yogası mucizesini keşfedin!Yüz yogası mucizesini keşfedin!

  Vücudumuz için yaptığımız egzersizlerin vücudu şekillendirip sıkılaştırdığını ve sağlık açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tıpkı vücudumuza yaptığımız gibi yüzümüze de uygulayacağımız hareketler farklılık yaratabilir.