Aşkı canlı tutmanın püf noktaları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.09.2019 13:36

Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

Aşkınızın ilk günkü heyecanını korumak için önerilere ihtiyacınız var. Basit ve etkili yöntemlerle ilişkiniz ilk günkü hızına dönecek, monotonluğu geride bırakacaksınız.

Haber: Aşkı canlı tutmanın püf noktaları

İlişkinizde heyecan rüzgarları estirmek ve birlikteliğinizin üzerindeki monotonluğu atmak, size zor gibi görünebilir ama bu, o kadar da zor değil. Çünkü basit ve sonuç getiren yöntemler, aşkınızı ilk günkü fırtınalı günlerine döndürüyor.

ŞEFFAF DAVRANMAK

Bazı birlikteliklerde çiftler birbirlerine karşı yargılayıcı davranabilir ya da davranışlar karşı tarafta yargılanıyormuş hissi verebilir. Bu şekilde davranmaktan ve bu durumu çağrıştırıcı tavırlar takınmaktan uzak durup şeffaf, adil ve tarafsız davranmak partnerleri ortak noktada buluşturur. Bu da ilişkide sıcak rüzgarların esmesini sağlayacaktır.

KAVRAMLARI NETLEŞTİRMEK

Çiftler birbirlerine duyduğu hisleri gizli tutmamalı, sözle ve somut hareketlerle bu duygularını ifade etmelidir. Çiçek almak, şiir yazmak ya da sevilen bir mekana gitmek hissedilen duyguları somutlaştırmak için etkili yollardandır.

FEDAKARLIKLAR

Bir ilişkide aşkı alevlendirecek en büyük adımlardan biri fedakarlıktır. Çok büyük şeyler yapmanıza gerek yok. Onu kalbini titretecek küçük özverilerde bulunmanız ilişkinizde küçük fırtınalar koparmaya yetecektir.

BİRAZ ESNEKLİK

Partnerlerin birbirlerine karşı bakış açılarını biraz değiştirmeleri gerekir. Karşı karşıya kaldığınız bir konuya farklı açılardan bakabilmeli ve bu açılardan en pozitif olanı devreye sokmalısınız. Bu adımı birkaç defa attığınızda işlerin ne kadar kolay hale geldiğini göreceksiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03