Aşk Adası programında iki yarışmacı kanepede cinsel ilişkiye girdi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.07.2019 17:09

Aşk Adası programında iki yarışmacı kanepede cinsel ilişkiye girdi

İngiltere'nin skandallarıyla çok konuşulan yarışma programı Aşk Adası'nda iki yarışmacı kanepenin üzerinde cinsel ilişkiye girdiler.

Her bölümüyle yüzlerce şikayet alan Aşk Adası yarışmasında iki yarışmacının kanepe üzerinde cinsel ilişkiye girmesi, tansiyonu daha da yükseltti.

KANEPENİN ÜZERİNDE İLİŞKİYE GİRDİLER

Aşk Adası programının yarışmacıları Curtis Pritchard ve Maura Higgins programda çift olduktan sonra sürekli samimi hareketler sergilediler. İkili hatta samimi hareketleri hem yarışmacıları hem de programın izleyicilerini rahatsız edecek seviyeye geldi. Pazar günü çift,diğer yarışmacıların uyuduğu sırada, odalarından yanlarına yastık ve battaniyelerini alarak yarışmanın yapıldığı villanın oturma odasında bulunan kanepenin üzerinde ilişkiye girdiler.

"YETİŞKİN İZLEYİCİ" UYARISI YAPILDI

Programın yapım şirketi daha önce yarışmacıların ilişkiye girdikleri anları kestiklerini söylemelerine rağmen Curtis Pritchard ve Maura Higgins, ilişkiye girmeden önce "Yetişkin izleyici" uyarısı yaptı.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.