Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile Sağlıklı Eller Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile Sağlıklı Eller

Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile ojelerinizi daha hızlı çıkıyor, tırnaklarınız daha sağlıklı.

Haber: Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile Sağlıklı Eller


Cildimize ne kadar önem veriyor, bakımlar yapıyorsak ellerimize ve tırnaklarımıza da aynı özeni göstermeliyiz. Bakımlı eller ve sağlıklı tırnaklar her kadının tercihidir. Kış aylarında olmamızla birlikte kuruyan tırnaklara Fresh'n Soft'un asetonsuz oje çıkarıcısı ile meydan okuyun. 

E vitamini içeriğiyle sağlıklı tırnaklar! 

Oje çıkarılırken defalarca temizleme işlemi uygulanması, tırnakta kurumaya ve tahrişe yol açıyor. Aseton, tırnak cilalarını etkin şekilde çıkartan kimyasal bir çözücüdür. Yoğun kullanımında tırnakları olumsuz etkileyerek, daha kolay kırılabilir hale getirir ve hatta ciltte sorunlara neden olabilir.

Fresh'n Soft'un aseton içermeyen ve E vitamini ile desteklenen ürünü; cildin elastikiyetini, pürüzsüzlüğünü koruyarak tırnak çevresinin kurumasını önler.

Tırnaklarınızın sağlıklı kalması için tercih edebileceğiniz asetonsuz Oje Çıkarıcı ile güzel tırnaklara sahip olmak çok daha kolay.
.Kaynak: Pembenar

13.4.2018 16:00 [10753526]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.