Anneler İçin Çiçek Seçimi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
1.11.2015 15:09

Anneler İçin Çiçek Seçimi

Annelerimize çiçek göndererek, daha mutlu hissetmelerini sağlayabiliriz. Annelere hangi çiçeklerin gönderileceği konusunda sınırsız seçenek vardır.

Haber: Anneler İçin Çiçek Seçimi

Hayatımızdaki en değerli varlıklar olan annelerimiz için, çeşitli hediye seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerin arasında, sevgimizi doğrudan ifade etmenin en anlamlı yolu çiçeklerdir. Annelerimize çiçek göndererek, daha mutlu hissetmelerini sağlayabiliriz.

ANNELER İÇİN SEÇENEK ÇOK

Annelere hangi çiçeklerin gönderileceği konusunda sınırsız seçenek vardır. Bazı anneler karanfilleri sever, bazıları orkideleri. Anneniz için çiçek seçimi yaparken, annenizin karakterini göz önünde bulundurmak, doğru çiçeği seçmek konusunda size yardımcı olabilir. Anneniz klasik detaylardan, sadelikten ve kaliteden hoşlanıyorsa ona bir saksı orkide gönderebilirsiniz. Renkli orkidelerden olan, mor orkideler gösterişi seven anneleri daha çok mutlu eder.

PEMBE ÇOCUK RUHLAR İÇİN

Pembe orkideler ise çocuk ruhunu hiç kaybetmeyen anneler için harika seçimlerdir. Eğer anneniz sade ve şık bir tarza sahipse tercihiniz beyaz orkidelerden yana olmalıdır. Anneye orkide göndermek için güvenilir online çiçekçileri tercih edebilirsiniz.

ANNELERE GÜL DE GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Annelere gönderilebilecek bir diğer çiçek seçeneği ise güllerdir. Gül buketleri, popülerliğini asla kaybetmeyen çiçeklerdir. Anneye gül göndermek için, vazolu gül aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Güller, annenizin salonuna çok yakışacaktır. Kırmızı gül buketleri, mavi gül aranjmanları, sepette pembe güller, vazoda beyaz güller anneniz için tercih edebileceğiniz gül çeşitleridir. Annelere çiçek göndermenin tatlı bir yolu da, meyve demetleri veya tatlı kek sepetleridir. Annenize lezzetli ve tadı damağında kalacak bir sürpriz yapmak isterseniz; çikolata kaplı meyve sepeti, meyve sepeti, meyve çiçeği, kurabiye demeti, kek sepeti veya çikolata sepeti gönderebilirsiniz.

HER GÜNÜ ÖZEL YAPABİLİRSİNİZ

Annelere çiçek göndermek için sadece Anneler Günü nü beklemeyin. Anneler Günü çiçekleri çok kıymetli hediyeler olsa da, annenize yılın her günü çiçek gönderebileceğinizi unutmayın. Çocukluğumuzda her an yanıbaşımızda olan annelerimiz, yılın her vakti mutlu edilmeyi hak etmektedirler.(Kaynak:cicekci.com)


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Alışveriş Haberleri

  • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

    Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

  • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

    Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

  • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

    Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

  • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

    Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

  • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

    Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.