Ani Durumlara Dikkat Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ani Durumlara Dikkat

Bugün ne yapılabilir ? Bugün gökyüzü çok yüksek enerjiler ve kimi zaman tehlikeli ve patlayıcı olabilecek koşullara işaret ediyor.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün gökyüzü çok yüksek enerjiler ve kimi zaman tehlikeli ve patlayıcı olabilecek koşullara işaret ediyor. Özellikle fiziksel risk içeren konularda daha önlemci ve dikkatli olmalıyız. Kazalar gündeme gelebilir. Benzer şekilde yakın beraberliklerde ve evlilik hayatında da ortak düşünmek ve düşüncesiz davranmamak gerekiyor. Nelerden kaçınmalı ' Sabah saatlerinde ışıkların uyumu güçlü kişilerden destek bulabileceğimizi anlatmakta. Bu saatlerde kişisel gücümüzü daha şanslı biçimde ortaya koyabiliriz. Uzaklarla ilgili konular da desteklenmekte. Saat 14: 21-15: 31 arasında da kendimizi gösterebileceğimiz fırsatlar bulabiliriz. Ancak 15: 31-16: 42 arasında tartışmalara girmemeye bakalım.
.Kaynak: Pembenar

2.8.2018 19:45 [11109662]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?
  Uyurken Cilt Kırışıklığını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Yüzüstü ve yan uyumak yüzde kırışıklıklara neden oluyor. Yatış pozisyonundan dolayı yüzde oluşan kırışıklıkların botoks ya da dolguyla tedavisinin olmadığını ifade eden Dr. Başar Kaya, bunu önlemek amacıyla bu şekilde yatan kişilere ilginç bir tavsiyede bulundu.

  10.12.2018 16:43
 • 2019'un Beslenme Trendleri
  2019'un Beslenme Trendleri

  Tüm canlılar için en temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme ihtiyacı, yıllar içinde değişen koşullarla birlikte birçok farklı tarz yarattı. Çoğu insan “sağlıklı beslenme” kaygısı taşımaya başladı ve birçok yeni yöntem gün yüzüne çıktı. Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, yeni dönem beslenme trendlerini anlattı.

  10.12.2018 16:43
 • Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?
  Evde Tavuk Döner Nasıl Yapılır?

  Evde tavuk döner yapmaya ne dersiniz? Dışarıda yediğiniz tavuk döneri aratmayacak, mükemmel bir tavuk döner tarifi paylaşıyoruz. Peki, evde tavuk döner nasıl yapılır? İşte tavuk döner tarifi...

  10.12.2018 16:43
 • Kelimelerin Gücünü Keşfet
  Kelimelerin Gücünü Keşfet

  İnsanoğlu ağzından çıkan cümlelerin, beyninden geçen düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse eminim çok daha dikkatli olurdu. (Albert Einsteine)

  10.12.2018 14:34
 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  10.12.2018 13:58