Aldatmaya en meyilli burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
1.08.2019 12:02

Aldatmaya en meyilli burçlar

"Sevgilim asla aldatmaz" mı diyorsunuz? O kadar emin olmayın. Onun burcunu öğrendiğinizde fikirleriniz biraz değişebilir.

Haber: Aldatmaya en meyilli burçlar

Sadakatsizlikler, kıskançlıklar ve daha da ileri gidip aldatmalar. Bazı burçlar bu konuda oldukça sabıkalı. Peki sizin burcunuz ne bu konuda nasıl davranıyor?

1. Balık burcu: Hiç beklemiyordunuz değil mi? Merhametli ve naif varlıklar olan balık burçları, her zaman kendilerini ön plana koymaları ve kararsızlık yaşamaları gibi nedenlerle aldatmaya en meyilli burç olarak gösteriliyor.

2. Akrep burcu: Cinselliğe karşı zaafı olan Akrepler aldatmaya en meyilli burçlar arasında 2. sırada.

3.Terazi burcu: Kafaları daima karışık olan Teraziler ilişkilerde de aynı istikrarsızlığı yaşıyor. Onlar da aldatma konusunda ilk üçte yerini alıyorlar.

4.Aslan burcu: Onların hayatında drama eksik olmaz. İlişkileri de genellikle ihanetle sonuçlanır.

5. Kova burcu: Listeye beşinci sıradan Kovalar da güvenilmez burçlardan biri olarak görülüyor. Aşk konularına çok ciddi bakmadıkları için aldatma konusu onlar için büyük bir sorun değildir.

6. İkizler burcu: Listenin tam ortasında yer alan İkizleri daha üst sıralarda olmasını bekliyordunuz değil mi? İnsanlarla muhabbetleri genellikle sohbet aşamasında kalan İkizler, aldatma konusunda dirençlidirler.

7. Yay burcu: Yaylar düşündüğünüz kadar çapkın değil. Ahlak anlayışları bu konuda onları biraz sınırlandırıyor.

8.Boğa burcu: Listede kendisine 8. sırada yer bulan Boğalar, ilişkisinde yaşadığı konforu riske atmak istemez. O yüzden aldatma konularına oldukça uzaktır.

9.Yengeç burcu: Bağlılık ve sadakat timsali Yengeçler kolay kolay aldatmazlar.

10.Oğlak burcu: Oğlaklar işten güçten fırsat bulup aldatmaya zaman ayırmazlar. Böyle işlerle uğraşacak vakti olmayan Oğlaklar aynı zamanda sadakatten de ödün vermeyen yapıları ile en sadık 3 burçtan biridir.

11. Başak burcu: Biraz değişken biraz huysuz ama çok sadık. Başakları tanımlayan kelimeler. Ahlakı ön planda tutan Başaklar aldatma konusunda oldukça dirençlidir.

12.Koç burcu: En sadık burç olarak listeye 1. sıradan giren Koçlar, çok az aldatır, sadakatten ödün vermezler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52